Krzysztof Piątek
Instagram/Krzysztof Piątek
Autor - 2 Lutego 2020

Krzysztof Piątek krytycznie o Milanie. "Zmieniają tam napastnika co rok i chyba to ich przyzwyczajenie"

Krzysztof Piątek w zimowym oknie transferowym zamienił AC Milan na Herthę Berlin. Teraz Polak krytycznie wypowiada się o swoim byłym zespole. Jak przyznaje, nie rozumie niektórych zachowań władz tej drużyny.

Krzysztof Piątek zdążył już zadebiutować w nowej drużynie, ale kibice będą potrzebowali trochę czasu na to, by przyzwyczaić się do oglądania go w koszulce Herthy, a nie Milanu. Napastnik reprezentacji Polski zdążył już w ostrych słowach wypowiedzieć się o Rossonerich.

Puchar Świata. Jest nowa klasyfikacja generalna. Polacy bardzo wysokoPuchar Świata. Jest nowa klasyfikacja generalna. Polacy bardzo wysokoCzytaj dalej

Krzysztof Piątek krytycznie wypowiedział się o Milanie

Na łamach "Super Expressu" Piątek odpowiedział o tym, jak czuje się w nowej drużynie. Nawiązał również do tego, co sądzi o swoich ostatnich miesiącach w Milanie. Odpowiedź była naprawdę interesująca.

- W Milanie zmieniają napastnika co rok i to jest chyba przyzwyczajenie co niektórych w tym klubie. Faktem jest, że ostatnio nie strzelaliśmy bramek i ja nie byłem skuteczny. Mój sentyment do Milanu pozostanie do końca życia. To jak mnie przyjęli na początku kibice i wszyscy w klubie było czymś niesamowitym. Życie toczy się jednak dalej, bo taka jest piłka nożna – stwierdził Piątek.

Jasno tym samym dał do zrozumienia, że będzie dobrze wspominał Rossonerich ze względu na kibiców, ale zupełnie nie rozumie, dlaczego włodarze tego klubu tak często decydują się na nowych napastników. Ma tu na myśli nie tylko siebie, ale i takich zawodników jak Gonzalo Higuain, Andre Silva, Luiz Adriano czy Fernando Torres, którzy długo nie potrafili wytrzymać w tym klubie.

Krzysztof Piątek chce się odbudować w Bundeslidze

Polak jest pozytywnie nastawiony co do swojej przyszłości. Wierzy w to, że czas spędzony w Niemczech zaprocentuje.

- Pierwsze odczucia po rozmowie z trenerem są bardzo pozytywne. Przedstawił mi plan na mnie i mam również nadzieję, że jako były napastnik swoim doświadczeniem pomoże mi się rozwijać, bo to jest najważniejsze. Ja skupiam się wyłącznie na piłce, bo już we wtorek gramy mecz w Pucharze Niemiec – powiedział Krzysztof Piątek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy rozczarowali w Sapporo. Bardzo przeciętny występ Biało-czerwonych w Japonii
  2. Koniec niesamowitej serii Dawida Kubackiego. Wybitny wyczyn, należą się gratulacje
  3. Puchar Świata. Jest nowa klasyfikacja generalna. Polacy bardzo wysoko
  4. Z Premier League do Sosnowca. Nastolatek zmienia klub
  5. Dawid Podsiadło na skoczni w Sapporo? Nietypowy pomysł organizatorów konkursu
  6. Ogromne pieniądze dla Dawida Kubackiego. Dobra forma pozwoliła zarobić mu fortunę, przecieramy oczy ze zdumienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News