Krzysztof Piątek Instagram
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 3 Grudnia 2019

Piękne zachowanie Krzysztofa Piątka. Napastnik Milanu odwiedził chore dzieci

Krzysztof Piątek zdecydował się poświęcić swój wolny czas na to, by przynieść radość innym. Polak zdecydował się na odwiedziny w szpitalu dziecięcym. Jego piękny gest spotkał się z pozytywnym odbiorem.

Krzysztof Piątek w ostatnich miesiącach nie gra na swoim najwyższym poziomie, co szybko odbiło się na wynikach Milanu. Drużyna prezentuje się słabo i ma ogromną stratę do pozycji w tabeli dającej grę w europejskich pucharach. Z tego powodu już niebawem polski napastnik być może straci miejsce w wyjściowej jedenastce na rzecz Rafaela Leao. Póki co są to jednak tylko plotki.

Napastnik reprezentacji Polski postanowił odciąć się od doniesień prasowych i po meczu z Parmą (1:0) wrócić do Polski. Snajper Milanu zdecydował się na piękny gest, o którym szybko zrobiło się głośno. Wszystko przez wzruszający wpis na Instagramie.

Robert Lewandowski rozczarowany głosowaniem Złotej Piłki. Mina Polaka mówi sama za siebieRobert Lewandowski rozczarowany głosowaniem Złotej Piłki. Mina Polaka mówi sama za siebieCzytaj dalej

Krzysztof Piątek doceniony przez internautów

- Gdy uśmiech na twarzach dzieci wyraża więcej niż tysiąc słów! - napisał Krzysztof Piątek na Instagramie, zamieszczając zdjęcie z wizyty w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Dowiedzieliśmy się, że Polak wyleciał z Mediolanu do Wrocławia prosto po powrocie ze spotkania z Parmą, by odwiedzić chore dzieci.

Widok ulubionego napastnika z pewnością mógł poprawić humor małym pacjentom, a sama akcja została bardzo dobrze odebrana przez internautów. W sieci pojawiło się mnóstwo głosów chwalących postawę polskiego snajpera. Internauci cieszą się, że postanowił on właśnie w taki sposób odpowiedzieć na krytykę i nie zamknął się w sobie, jak robią to niektórzy.

Krzysztof Piątek odwiedził chore dzieci

Pozostaje nam mieć nadzieję, że dobroć Krzysztofa Piątka odpłaci się w postaci poprawy formy boiskowej, o którą Polak wciąż walczy. Póki co jednak nie wiadomo, czy uda mu się utrzymać miejsce w składzie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News