Krzysztof Piątek Genoa
.
Autor Piotr Bernaciak - 4 Grudnia 2019

Milan dostał pierwszą ofertę za Krzysztofa Piątka. Polak podjął już decyzję

Krzysztof Piątek w ostatnich miesiącach spisuje się bardzo źle w barwach Milanu. Z tego powodu rozważane jest jego odejście z drużyny. Okazuje się, że jego drużyna otrzymała już nawet pierwszą oficjalną ofertę.

Krzysztof Piątek wygląda na boisku bardzo słabo od początku tego sezonu. Poprzednie rozgrywki polski napastnik może zaliczyć do wyśmienitych, prawdopodobnie nawet jako najlepsze w swojej dotychczasowej karierze, jednak obecnie nie jest w stanie nawiązać do dawnych sukcesów. Nasz napastnik nie potrafi już być zagrożeniem pod bramką rywali w Serie A, co pokazuje w ostatnim czasie.

Z tego powodu coraz głośniej mówi się o tym, że mógłby on zmienić klub już w najbliższym czasie. Jeden ze znanych dziennikarzy przekazał nawet sensacyjną wiadomość o tym, że Krzysztof Piątek jest przedmiotem negocjacji Milanu z jedną z drużyn. Co ciekawe, sam Polak miał już bezpośrednio odnieść się do całego tematu i w jasny sposób wyrazić swoje zdanie.

Finał europejskiego pucharu odbędzie się w Polsce? UEFA otrzymała już specjalną aplikacjęFinał europejskiego pucharu odbędzie się w Polsce? UEFA otrzymała już specjalną aplikacjęCzytaj dalej

Krzysztof Piątek nie potrafi nawiązać do poprzednich sukcesów

W poprzednim sezonie Krzysztof Piątek nieoczekiwanie stął się jednym z najlepszych napastników w Serie A, jednak w obecnych rozgrywkach nie potrafi grać już na tak wysokim poziomie. Pośrednio może to być efekt słabej formy całego Milanu, jednak warto przyznać, że Polak także nie zachwyca w barwach swojego zespołu. Z tego powodu mówi się o możliwej zmianie klubu.

Zainteresowana miała być rzekoma Genoa, czyli jego były klub. Dziennikarz Fabrizio Romano poinformował, że złożono oficjalną ofertę wypożyczenia, jednak sam Krzysztof Piątek opowiedział się zdecydowanie za pozostaniem w Mediolanie. Uważa, że może mu to dać znaczne więcej, niż powrót do Genoi, który mógłby uznać za krok w tył w zawodowej karierze.

Krzysztof Piątek rozczarowuje w tym sezonie

Wygląda więc na to, że reprezentant Polski tej zimy pozostanie jeszcze w Mediolanie, ale jeżeli dalsza część sezonu będzie równie rozczarowująca, to może być mu ciężko o utrzymanie miejsca w kadrze meczowej. Póki co jego gra wygląda naprawdę bardzo słabo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Drogba wyjątkowo szczęśliwy po spotkaniu Roberta Lewandowskiego. "Daj się nacieszyć!"
  2. Koniec problemów Arkadiusza Milika. Wiemy, kiedy napastnik wróci do gry
  3. Trener mistrzów Polski wściekły na kibiców po meczu. "Pluli, wyzywali nas"
  4. Media: Zlatan Ibrahimović wybrał kolejny klub. Transfer o krok
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News