Ile zarabia Krzysztof Piątek
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 5 Października 2019

Fatalny występ Krzysztofa Piątka. Reprezentant Polska zdjęty z boiska w przerwie meczu

Krzysztof Piątek doczekał się sprawiedliwego potraktowania ze strony trenera. Polak został zdjęty z boiska w przerwie po bezbarwnej grze. Nasz reprezentant nie może być pewny miejsca w wyjściowym składzie.

Krzysztof Piątek rozegrał fatalne spotkanie w dzisiejszym starciu Serie A. Polski napastnik miał po raz pierwszy okazję zmierzyć się ze swoim poprzednim klubem, jednak zamiast pokazać się z dobrej strony, jedynie rozczarował kibiców. Jego drużyna w pierwszej połowie grała bardzo źle, do czego przyczynił się między innymi właśnie reprezentant Polski. Ostatnie tygodnie nie są najlepsze w jego wykonaniu.

Trener Marco Giampaolo dostrzegł złą postawę swojego zawodnika i zdecydował się zmienić go już w przerwie meczu. To fatalne wiadomości dla byłego snajpera Genoi, który liczył na to, że w końcu przełamie strzelecką niemoc i zdobędzie bramkę z gry. Do tej pory udawało mu się jedynie trafiać z rzutu karnego, jednak jego gra mimo wszystko spotykała się z krytyką.

Efektowne trafienie Roberta Lewandowskiego. 15. gol w sezonie, piękna główka [WIDEO]Efektowne trafienie Roberta Lewandowskiego. 15. gol w sezonie, piękna główka [WIDEO]Czytaj dalej

Krzysztof Piątek znów rozczarował kibiców

Krzysztof Piątek głównie rozczarowywał kibiców w trakcie poprzednich spotkań w barwach Milanu. Nasz napastnik nie potrafił w żaden sposób zagrozić bramce rywala za pomocą ciekawej akcji, co zdarzało mu się nagminnie w poprzednim sezonie. Teraz wygląda to tak, jakby Piątek całkowicie zatracił swój instynkt, będąc zdolnym jedynie do trafienia z rzutu karnego.

Kibicom nie podoba się jego postawa, a teraz w końcu zauważył ją także trener Marco Giampaolo. Postanowił on zdjąć Polaka z boiska zaledwie po 45 minutach, twierdząc, że zmiana pomoże zespołowi i sprawi, że Milan zdoła odrobić straty. Trudno dziwić się takiej decyzji, bo gra zespołu w pierwszej połowie rzeczywiście wyglądała fatalnie i wymagała zmian.

Krzysztof Piątek zagrał bardzo słabo przeciwko byłej drużynie

Teraz nasz napastnik może mieć spore problemy z wywalczeniem miejsca w wyjściowym składzie. Jego kolejne słabe mecze mogą motywować trenera, by zaczął regularnie stawiać na Rafaela Leao i nie myśleć o tym, że Piątek w poprzednim sezonie był gwiazdą Serie A. Zanosi się na to, że teraz to nasz reprezentant może mieć problemy z grą w pierwszym składzie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News