Krzysztof Piątek
Facebook Hertha Berlin
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Kwietnia 2020

Kolejne kłopoty w Herthcie Berlin. Niepokojące doniesienia mediów

Krzysztof Piątek i jego koledzy z drużyny Herthy Berlin po raz kolejny znaleźli się w obliczu zagrożenia epidemicznego. Po tym, gdy w marcu u jednego z piłkarzy wykryto obecność koronawirusa, zespół poddano kwarantannie. Mimo to, jeden z zawodników musi ponownie znaleźć się w przymusowej izolacji.

Krzysztof Piątek występujący na co dzień w barwach Herthy Berlin w poniedziałek miał wrócić do treningów z resztą drużyny. Plany specjalnych ćwiczeń zostały jednak pokrzyżowane, gdyż jeden z zawodników stołecznego klubu ponownie musi poddać się przymusowej kwarantannie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeniPoznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeniCzytaj dalej


Krzysztof Piątek i jego koledzy wrócili do treningów

Hertha Berlin była tylko jedną z wielu drużyn, które musiały zastosować wobec swoich zawodników i sztabu szkoleniowego środek zapobiegawczy w postaci kwarantanny, po tym, gdy u jednego z zawodników stwierdzono obecność koronawirusa. Drużyna ze stolicy Niemiec może natomiast stać się jedyną, która będzie musiała wprowadzić takie rozwiązanie po raz drugi. Jeden z jej zawodników miał w ostatnim czasie ponowny kontakt z osobą zarażoną COVID-19 co sprawia, że znów musi zostać odizolowany od drużyny i reszty społeczeństwa.

Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniowaćPiłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniowaćCzytaj dalej


Piłkarze Herthy musząi ponownie poddać się kwarantannie po kontakcie z zakażoną osobą

Niklas Stark, obrońca Herthy podobnie jak inni zawodnicy miał na początku tygodnia rozpocząć treningi z drużyną. Zajęcia mają odbywać się na razie w małych grupach z dużą ostrożnością. Na podobne rozwiązanie zdecydował się między innymi Bayern Monachium. Plany defensora, który zaledwie tydzień temu zakończył okres kwarantanny, pokrzyżowała konieczność ponownej izolacji.

Jak donosi “Bild” zawodnik miał w ostatnim czasie styczność z osobą, która uzyskała pozytywny wynik na obecność wirusa z chińskiego Wuhan w organiźmie. Co ciekawe Stark nie jest jedynym piłkarzem Herthy, który musi ponownie zostać odseparowany od innych. Identyczny przypadek spotkał Mariusa Wolfa. Pomocnik drużyny z Berlina również po kontakcie z osobą zainfekowaną, ponownie przechodzi kwarantannę.

Żródło: Bild

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt ich nie widział przez 30 lat. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia, niespodziewany skutek kwarantanny
  2. Kościół na Mazowszu zamknięty. Sześciu duchownych zakażonych koronawirusem
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Morawiecki ujawnia, jakie będą ich następne kroki po świętach. Nie ma co liczyć na ograniczenie zakazów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News