Krzysztof Piątek Milan
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 8 Stycznia 2020

Włosi podali informacje na temat przyszłości Krzysztofa Piątka. "To nieuniknione"

Krzysztof Piątek niewątpliwie stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy we Włoszech, nawet pomimo obniżki formy. Niedługo znów może zmienić klub. Choć do Milanu dołączył stosunkowo niedawno, to po transferze Zlatana Ibrahimovicia doszło do ważnych zmian.

Krzysztof Piątek już od kilku miesięcy przeżywa poważny kryzys formy. Polski napastnik nie potrafi odnaleźć się po odejściu trenera Gennaro Gattuso i notuje słabe mecze w lidze, co nie podoba się ani kibicom, ani włodarzom klubu. Co więcej, ci drudzy zdecydowali się nawet na poważny krok w tej sprawie, sprowadzając do Mediolanu Zlatana Ibrahimovicia, w domyśle nowego pierwszego napastnika.

Szwedzki snajper rzeczywiście najprawdopodobniej będzie występował w pierwszym składzie, co oznacza, że Krzysztof Piątek nie będzie otrzymywał szans gry. Pojawiły się już nawet wiadomości o możliwym transferze reprezentanta Polski do innego zespołu. Co więcej, jak informują włoskie media, przyszłość Krzysztofa Piątka jest powszechnie znana w ekipie Rossonerich.

Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)Czytaj dalej

Krzysztof Piątek odejdzie z Milanu? Włosi podali informacje

Jak twierdzą dziennikarze włoskiego "Corriere Dello Sport" Krzysztof Piątek opuści Milan jeszcze w tym oknie transferowym. Włosi podają, że odejście polskiego piłkarza jest "nieuniknione" w momencie, gdy do drużyny zawitał Zlatan Ibrahimović. Nie ma wątpliwości, że właściciele klubu nie sprowadzili napastnika tego pokroju tylko po to, by siedział na ławce rezerwowych.

Jak dodają dziennikarze, pierwszeństwo w negocjacjach z Milanem będą miały kluby z Premier League. Pojawiały się wiadomości, że najbardziej zainteresowane są rzekomo Aston Villa i Newcastle United. Wśród drużyn z Serie A zainteresowana była między innymi Fiorentina, jednak bardziej prawdopodobnie jest, że Milan zdecyduje się na to, by nie wzmacniać ligowych rywali.

Krzysztof Piątek musi podjąć decyzję

Mimo wszystko warto pamiętać, że najważniejsze jest to, co zdecyduje sam Krzysztof Piątek. Jeszcze niedawno media wskazywały na to, że jego zamiarem jest pozostanie w Mediolanie przynajmniej do lata i walka o wyjściowy skład, a także cenne treningi ze Zlatanem Ibrahimoviciem, który z pewnością mógłby go wiele nauczyć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki skompromitował dziennikarza w wywiadzie. Wszystko poszło na żywo [WIDEO]
  2. Krzysztof Piątek dostał kolejne oferty z wielkich klubów. Transfer coraz bliżej
  3. Zaskakujący ruch może stać się faktem. Liverpool chce sprzedać swoją gwiazdę
  4. Dziewczyna Jana Bednarka wygląda niesamowicie. Piłkarz Southampton ma wielkie szczęście (FOTO)
  5. Ważne zmiany w Legii Warszawa. Pozyskanie nowego piłkarza kluczem do mistrzostwa?
  6. Stefan Hula szczerze na temat tragedii w jego rodzinnej miejscowości. Rodzina zginęła w wybuchu budynku

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News