Krzysztof Piątek
Frank Hoermann/SVEN SIMON/Imago Sport and News/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Listopada 2020

Los uśmiechnął się do Krzysztofa Piątka. Przed Polakiem otworzyła się ogromna szansa

Krzysztof Piętek może w najbliższym czasie w końcu przełamać złą passę. Polak zdobył gola w sobotnim meczu Herthy Berlin z Augsburgiem, a jego zespół wygrał pewnie 3:0. To dopiero początek dobrych wieści dla napastnika reprezentacji Polski. Po meczu okazało się, że może on w najbliższych tygodniach mieć znacznie więcej okazji do gry.

Krzysztof Piątek zdobył gola i zaliczył asystę w wygranym przez jego zespół meczu Bundesligi z Augsburgiem. “Pio” pokazał się z dobrej strony i może być z siebie zadowolony. Teraz otrzymał kolejne dobre wieści.

Kamil Stoch i jego żona zachwycili kibiców. Nasz mistrz pokazał fanom swoje Kamil Stoch i jego żona zachwycili kibiców. Nasz mistrz pokazał fanom swoje "dziecko" (FOTO)Czytaj dalej

1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"

Krzysztof Piątek otrzymał fantastyczne wieści

W sobotnim meczu Bundesligi pomiędzy Augsburgiem i Herthą Berlin w końcu z dobrej strony pokazał się Krzysztof Piątek. Choć napastnik rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, to po przerwie pojawił się na boisku i rozegrał dobre zawody. Klub Polaka wygrał 3:0.

Piątek pojawił się na boisku od startu drugiej połowy. Nasz rodak zastąpił kontuzjowanego Jhona Cordobę. Była to bardzo dobra zmiana dla drużyny Bruno Labbadii, gdyż Piątek zdobył gola i zaliczył asystę.

Po meczu w niemieckich mediach Krzysztof Piątek był bardzo chwalony. Polak wreszcie przełamał swoją strzelecką niemiec i zanotował pierwsze trafienie w sezonie 2020/2021. To nie koniec dobrych wieści dla byłego napastnika Milanu.

W najbliższych tygodniach Piątek może mieć znacznie więcej szans do gry. Wszystko z powodu kontuzji wspomnianego Jhona Cordoby. Okazało się, że uraz wyeliminuje Kolumbijczyka z gry na dłuższy czas.

- Jhon Cordoba nie będzie dla nas dostępny w najbliższych meczach. Piłkarz uszkodził więzadła w lewej kostce i niezbędne było założenie ortezy - przekazała Hertha Berlin w komunikacie w mediach społecznościowych.

Narzeczona Artura Szpilki pokazała odważne fotki z sypialni. Drapieżna sesja zdjęciowa rozgrzeje każdego (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki pokazała odważne fotki z sypialni. Drapieżna sesja zdjęciowa rozgrzeje każdego (FOTO)Czytaj dalej

Kontuzja kolegi szansą na grę dla Piątka

To właśnie sprowadzony do klubu latem Cordoba sprawił, że Krzysztof Piątek stracił miejsce w wyjściowej jedenastce i musiał zadowolić się rolą rezerwowego. Pod nieobecność Cordoby nasz rodak będzie mógł powalczyć o odzyskanie swojej pozycji. Proces ten zaczął udanie już wczoraj.

Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa Jhona Cordoby od gry. Wygląda na to, że będzie to kilka tygodni. Na razie czeka nas przerwa na mecze reprezentacji, a piłkarze wrócą do rozgrywek ligowych za dwa tygodnie.

Jeśli Kolumbijczyk nie wyleczy urazu w trakcie przerwy od meczów Herthy, Krzysztof Piątek będzie prawdopodobnie pierwszym wyborem trenera Labbadii przy ustalaniu składu. Przed napastnikiem reprezentacji Polski trudne zadanie, gdyż w tej chwili najlepszym strzelcem zespołu jest Matheus Cunha, który zdobył już 4 gole.

Źródło: Hertha Berlin

4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców