Krzysztof Piątek
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Kwietnia 2020

Z ostatniej chwili. Krzysztof Piątek z nowym trenerem, oficjalny komunikat klubu

Krzysztof Piątek i Hertha Berlin zyskali dziś nowego trenera. Działacze berlińskiego klubu potwierdzili, że w następnym sezonie drużyna będzie prowadzona przez zupełnie innego szkoleniowca w miejsce Alexandra Nouriego. Nowy szkoleniowiec reprezentanta Polski jest postacią bardzo dobrze znaną kibicom Bundesligi, a w swoim CV ma prowadzenie wielu, uznanych drużyn.

Krzysztof Piątek wraz z jego kolegami dostali dzisiaj zadziwiającą informację. Hertha Berlin znów zmienia trenera. Po tym, jak eksperymenty z Juergenem Klinsmannem i Alexandrem Nourim nie wypaliły, działacze klubu ze stolicy Niemiec postawili na prawdziwego specjalistę. Nowy szkoleniowiec berlińczyków ma w swoim CV prowadzenie wielu uznanych ekip, jak też bardzo udaną karierę piłkarską.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieci
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
Najpiękniejszy gol Roberta Lewandowskiego dla reprezentacji Polski. Co za uderzenie, kibice wstrzymali oddech (WIDEO)Najpiękniejszy gol Roberta Lewandowskiego dla reprezentacji Polski. Co za uderzenie, kibice wstrzymali oddech (WIDEO)Czytaj dalej

Krzysztof Piątek z nowym trenerem. Oficjalne doniesienia z Herthy

Według doniesień płynących z Berlina, reprezentant Polski będzie występował w następnym sezonie pod okiem Bruno Labbadi. Szkoleniowiec, który jako piłkarz święcił tryumfy z Bayernem Monachium i HSV zastąpi na stanowisko szkoliowca berlińczyków Alexandra Nouriego, który nie sprawdził się jako następca Juergena Klinsamanna. Włodarze klubu opublikowali za pomocą swoich mediów specjalne oświadczenie.

- Bruno Labbadia będzie nowym trenerem w Hertha BSC. 54-latek zastąpił Aleksandra Nouriego, który trenował drużynę od czasu nagłej rezygnacji Jürgena Klinsmanna i opiekował się nią przez cztery mecze. „Przede wszystkim chciałbym podziękować Alexowi Nouri, Markusowi Feldhoffowi i Wernerowi Leuthardowi, że byli gotowi nadal wspierać zespół po krótkotrwałej rezygnacji Jürgena Klinsmanna” - powiedział dyrektor zarządzający klubem Michael Preetz i wyjaśnił: „Było jasne, że chcemy obsadzić stanowisko głównego trenera latem. Ze względu na obecną sytuację dotyczącą koronawirusa i zważając przerwę sezonu mamy obecnie do czynienia z przyśpieszeniem naszych "letnich" decyzji. Zdecydowaliśmy się skorzystać z okazji aby w najbliższych tygodniach przygotować drużynę do ewentualnej kontynuacji sezonu, wykorzystać ją i poinformować naszą decyzję na stanowisku trenerskim. Teraz wiadomo, kto będzie trenował drużynę w nadchodzącym sezonie. ” - mówi dyrektor klubu, Michael Preetz w oświadczeniu na stronie Herthy.

Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieciMistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieciCzytaj dalej

Labbadia to trener z wielkim doświadczeniem

Postać Bruno Labbadii jest znana wszystkim kibicom w Niemczech. Jako piłkarz nowy trener Piątka reprezentował barwy Bayernu, FC Koln, HSV, Werderu Brema, a także rozegrał dwa spotkania w reprezentacji Niemiec.

Jako szkoleniowiec Niemiec pracował z Wolsburgiem, Stuttgartem i Bayerem Leverkusen.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
  2. Spółdzielnia postawiła automat z maseczkami i żelami. Ceny powaliły mieszkańców
  3. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  4. Był obrzucany bananami i oskarżany o fałszerstwo. W końcu postanowił wyjechać z Polski
  5. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  6. Podstawowy produkt może wkrótce podrożeć. Ci, którzy zrobili zapasy pomimo żartów innych, mogą się cieszyć

Żródło: Hertha BSC

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News