Krzysztof Piątek
instagram.com/pjona9
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Maja 2020

Kibice bezlitośni dla Krzysztofa Piątka. Żart z Polaka stał się prawdziwym przebojem, piłkarzowi zrzednie mina

Krzysztof Piątek stał się bohaterem włoskich mediów w sposób, którego nie mógł się spodziewać. Piłkarz, który przygodę z Serie A miał o wiele gorszą, niż mogłoby się na samym początku wydawać stał się bohaterem niewybrego żartu na swój temat. Trzeba przyznać, że miłośnicy Serie A, a szczególnie drużyny Milanu mają powody do śmiechu.

Krzysztof Piątek musi zmierzyć się z szyderą ze strony włoskich fanów piłki nożnej. Piłkarz reprezentacji Polski, który po nieudanej przygodzie z AC Milan trafił do Herthy Berlin po raz kolejny znalazł się na ustach kibiców w całej Polsce. Zawodnik stał się bohaterem żartu włoskich kibiców, którzy nie mogą powstrzymać się od śmiechu. Trzeba przyznać, że nim Piątek po raz kolejny zdecyduje się na przygodę z Serie A, będzie musiał mieć na uwadze niewybredne uwagi.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
   2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
   3. <
Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor poszedł na modlitwę. Został zabity na oczach wiernychPrzerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor poszedł na modlitwę. Został zabity na oczach wiernychCzytaj dalej

Krzysztof Piątek wyśmiewany przez kibiców. Wszystko przez grę w Milanie

O ile początkowy etap przygody Piątka z Mediolanem był bardzo udany i wiele wskazywało na to, że ekipa Rossonerrich w końcu znalazła dobrego napastnika, o tyle od czasów, kiedy przejął numer "9" na koszulce, jego kariera zaczęła pikować. Polak przegrał rywalizację o skład nawet z podstarzałym Zlatanem Ibrahimoviciem, który wrócił do Serie A po wojażach w Stanach Zjednoczonych.

O ile wydawało się, że odejście Piątka z San Siro zakończy rozmowę o jego karierze w Serie A, o tyle miłośnicy piłki nożnej we Włoszech są wyjątkowo bezlitośni. Nowym hitem internetu jest żart o Piątku i innych piłkarzach, którzy przed nim nosili przeklęty zdaniem miłośników piłki nożnej numer "9" na koszulce.

Wielki dramat Anny Lewandowskiej. Robert został oddzielony od rodziny po narodzinach Laury. Powód bulwersujeWielki dramat Anny Lewandowskiej. Robert został oddzielony od rodziny po narodzinach Laury. Powód bulwersujeCzytaj dalej

Krzysztof Piątek obiektem żartów

Według włoskich kibiców Serie A, AC Milan od lat nie może znaleźć dobrego napastnika, który zniósłby presję grania z dziewiątką na plecach. Przed Piątkiem tej sztuki próbowali m.in. Fernando Torres, Gonzalo Higuanin, Luiz Adriano, czy Pato, jednak wszyscy okazali się niewypałami transferowymi. Stąd też żart o tym, że działanie koronawirusa można zniwelować poprzez danie mu koszulki milańczyków z tym właśnie numerem.

- Jak zniszczyć koronawirus? Wystarczy założyć mu koszulkę Milanu z numerem 9 - śmieją się włoscy internauci.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Kolejny zakaz w Polsce przedłużony. Polacy będą wściekli
    2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
    3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
    4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
    5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
    6. Następny krok w otwieraniu granic. Polacy będą mogli pojechać do kolejnego kraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News