Krzysztof Piątek
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 10 Marca 2020

Krzysztof Piątek znów krytykowany. Tym razem poszło o buty

Krzysztof Piątek jak na razie zawodzi w barwach Herthy Berlin. Napastnik reprezentacji Polski nie ma łatwego początku w Niemczech, a jego postawa przestaje się powoli podobać kibicom, którzy w Polaku szukają nadziei dla lepszej gry drużyny. Miłośnicy Berlińczyków zaczęli szukać przyczyn słabej gry byłego gracza Cracovii i doszli do wniosku, że powodem jego dyspozycji mogą być...buty.

Krzysztof Piątek nie może rozpatrywać tego sezonu jako udanego. Piłkarz nie grzeszył skutecznością w AC Milan i po przegraniu miejsca w składzie ze Zlatanem Ibrahimoviciem zdecydował się na zmianę otoczenia. Przenosiny do Berlina miały być nowym otwarciem dla napastnika, jednak jak na razie nie pokazuje się on z dobrej strony. 2 gole - 1 w Pucharze Niemiec, a drugi w Bundeslidze nie przekonuje kibiców i działaczy, którzy już teraz szukają przyczyn złej gry Piątka. Najnowszą hipotezą jest ta, mówiąca o złym doborze obuwia do gry w piłkę.

Oficjalnie. Ekstraklasa bez udziału kibiców. Pilny komunikat w sprawie koronawirusaOficjalnie. Ekstraklasa bez udziału kibiców. Pilny komunikat w sprawie koronawirusaCzytaj dalej

Krzysztof Piątek na celowniku niemieckich mediów. Wszyscy szukają przyczyn złej gry Polaka

Po tym, jak Piątek strzelił bramkę w meczu z Fortuną Duesseldorf, wydawać się mogło, że zła dyspozycja Polaka w Berlinie należy do przeszłości. Niestety, ale mijają kolejne mecze, a napastnik reprezentacji Polski notorycznie zbiera złe oceny. Na jego tle o wiele lepiej wypada Matheus Cunha, który przeszedł do klubu w tym samym momencie co Piątek, a już teraz zdaje się o wiele większym wzmocnieniem.

Według podejrzeń kibiców, jak i niemieckich mediów, na złą grę Piątka wpływa w dużym stopniu zły dobór butów, który sprawia, że Polak ślizga się na boisku. Swoje stanowisko w tej sprawie zabrał nawet trener Berlińczyków.

Mecze reprezentacji Polski bez udziału kibiców. Oficjalny komunikat PZPNMecze reprezentacji Polski bez udziału kibiców. Oficjalny komunikat PZPNCzytaj dalej

Trener Herthy komentuje grę Piątka

Swoje zdanie na temat Piątka wyraził nawet szkoleniowiec Berlińczyków - Alexander Nouri, który skłania się do hipotezy mówiącej o złym obuwiu Polaka.

- Nie wiem, czy źle dobiera obuwie, ale zapytam go oto. Może rzeczywiście powinien korzystać z innego - powiedział trener Herthy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przekazała fanom wspaniałą nowinę. Ogromne szczęście jej i córki
  2. Śmiertelny wypadek na torach pod Żyrardowem. Nie żyje mężczyzna, ogromne opóźnienia pociągów
  3. Świetne notowania Dawida Kubackiego. Polak bardzo wysoko w Pucharze Świata
  4. Wymowne zachowanie polskich trenerów po skoku Kubackiego. Wszystko na oczach setek tysięcy widzów
  5. Artur Szpilka wygrał po kontrowersyjnym werdykcie. Teraz prosi o unieważnienie walki
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News