Krzysztof Piątek
nordphoto / Engler via www.imago-images.de/Imago Sport and News/
Autor Aleksy Kiełbasa - 11 Sierpnia 2020

Trener zaskoczył Krzysztofa Piątka. Polak tak złych wieści się nie spodziewał

Krzysztof Piątek i jego Hertha Berlin powrócili do treningów. Piłkarze rozpoczęli przygotowania do nadchodzącego sezonu, a Stara Dama ma wielkie ambicje, aby zakończyć go w ścisłej czołówce. Jednak wcale nie jest pewne, że Polak będzie pierwszoplanową postacią stołecznej drużyny. Trener wytknął na wizji naszemu napastnikowi element, który musi poprawić.

Bundesliga bardzo wcześnie wznowiła swoje zmagania po wybuchu pandemii koronawirusa i naszym zachodnim sąsiadom stosunkowo wcześnie udało się zakończyć sezon. Mimo to piłkarze mieli bardzo krótki urlop, bowiem już rozpoczęli przygotowania do kolejnych rozgrywek. Te mają wystartować w weekend 18-21 września 2020 roku. Z kolei ostatnią rundę spotkań zaplanowano na 22 maja 2021 roku. Na temat przygotowań swojego zespołu wypowiedział się trener Herthy Berlin, Bruno Labbadia, który niestety przekazał niezbyt optymistyczny komunikat w kierunku Krzysztofa Piątka.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. Polscy studenci zaginęli za granicą. Rodzina prosi o pomoc

Niepewna przyszłość polskiego napastnika

Nie jest przesądzone, gdzie w przyszłym sezonie zagra Krzysztof Piątek. Polski napastnik może bowiem bardzo szybko powrócić do Serie A. Sprowadzeniem El Pistolero zainteresowana jest włoska Fiorentina. Viola chce wrócić do grona najlepszych drużyn na Półwyspie Apenińskim i jednym z zawodników, który miałby jej w tym pomóc, ma być reprezentant Polski. Obie strony mają już rozmawiać na ten temat, a szerzej o tym potencjalnym transferze pisaliśmy dla Was tutaj.

Robert Lewandowski pokazał luksusowy zegarek. Można kupić za niego mieszkanie, co za cacko (FOTO)Robert Lewandowski pokazał luksusowy zegarek. Można kupić za niego mieszkanie, co za cacko (FOTO)Czytaj dalej

Bruno Labbadia wytyka w mediach błędy Krzysztofa Piątka

Hertha Berlin również ma wielkie ambicje. W berlińskim klubie pojawił się właściciel, który nie szczędzi pieniędzy na transfery. M.in. dlatego nie wahano się wydać 24 milionów na Krzysztofa Piątka, który miał stać się dla Herthy tym, kim dla Bayernu Robert Lewandowski. Plan na razie nie do końca wypalił. Piątek dla Starej Damy w Bundeslidze zdobył 4 bramki w trakcie 15 występów i można było mieć zastrzeżenia do jego skuteczności. O tym właśnie na wizji powiedział ostatnio trener stołecznej drużyny, Bruno Labbadia.

- Musi być bardziej widoczny w polu karnym. (…) Po prostu musi stawać się coraz bardziej skuteczny. Będziemy to ćwiczyć na treningach – powiedział szkoleniowiec na łamach berliner-kurier.de.

Jednak niemiecki trener pochwalił naszego piłkarza za jego ciężką pracę.

- Dużo biega i dużo robi na boisku. Jego statystyki są bardzo dobre. Śmiało można powiedzieć, że Krzysztof pracuje niezwykle ciężko - również poza boiskiem – dodał opiekun Starej Damy.

Czy Krzysztof Piątek może być zatem niepewny, co do miejsca w składzie? Bardzo możliwe. Dlatego Polak powinien poważnie zastanowić się nad ofertą Fiorentiny.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zmiany w obostrzeniach. Już jutro resort wyda decyzję, chodzi o nowe czerwone strefy
  2. Hulajnogi elektryczne czeka rewolucja. Zaostrzenie przepisów usunie je z chodników
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Jak otworzyć policyjną blokadę z koła za pomocą długopisu. Jest to zdecydowanie prostsze niż Ci się wydaje

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News