Krzysztof Piątek United
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 12 Października 2019

Krzysztof Piątek dostał bardzo ciekawą ofertę. Chce go angielski gigant

Krzysztof Piątek w ostatnich miesiącach nie spisuje się tak dobrze, jak w poprzednim sezonie. Mimo wszystko wciąż jest łakomym kąskiem dla wielu klubów. Mówi się, że sprowadzić go chciałby jeden z największych klubów świata.

Krzysztof Piątek ma trudny moment w swojej karierze. Napastnik Milanu zalicza kolejne mecze bez strzelonego gola z gry, co nie pomaga jego wiarze w siebie. Nasz napastnik co prawda dostaje kolejne powołania do drużyny narodowej i ma miejsce na boisku, ale na ten moment nie może być pewny, że co tydzień czeka go regularna gra w Milanie. Taka dyspozycja nie daje mu na to gwarancji.

Mimo tego największe kluby doskonale pamiętają o naszym napastniku. Okazuje się, że bardzo zainteresowany nim jest jeden z największych klubów świata. Angielski gigant od dłuższego czasu miał zamiar sprowadzić Polaka, a teraz pojawiają się wieści, że do transferu może dojść w najbliższym czasie. Klub chce złożyć ofertę już w nadchodzącym oknie transferowym.

Młody piłkarz Liverpoolu wyśmiewał niepełnosprawnych. Spotkała go zasłużona karaMłody piłkarz Liverpoolu wyśmiewał niepełnosprawnych. Spotkała go zasłużona karaCzytaj dalej

Krzysztof Piątek jest łakomym kąskiem na rynku transferowym

Brytyjski "Daily Telegraph" donosi, że Manchester United prowadzi starania, by już zimą do drużyny dołączył Krzysztof Piątek. Klub zdaje sobie sprawę z tego, że po odejściu Romelu Lukaku i Alexisa Sancheza do Włoch trener nie ma dużego pola manewru w formacji ofensywnej, dlatego dobrze by było wzmocnić drużynę jak najszybciej. Polak ma być jednym z najpoważniejszych kandydatów.

Dziennikarze z Anglii twierdzą, że Manchester United ma zamiar przygotować pierwszą ofertę w wysokości 40 milionów euro, choć Milan wcale nie będzie chętny, by z niej skorzystać. Rossoneri mieliby zaczynać negocjacje dopiero od kwoty wynoszącej 50 milionów. Do rozpoczęcia okna transferowego zostało sporo czasu, jednak mimo tego pojawiają się wiadomości, że największe kluby na świecie interesują się naszym napastnikiem.

Krzysztof Piątek ofiarą kryzysu Milanu

Krzysztof Piątek gra w tym sezonie słabo, jednak zdaniem ekspertów jest to efektem bardzo słabego początku sezonu w wykonaniu Milanu i niesprawdzającej się taktyki stosowanej przez zwolnionego już Marco Giampaolo. Przed Piątkiem nowy rozdział - gra pod wodzą nowego trenera, Stefiano Pioliego. Mamy nadzieję, że Polakowi uda się przełamać kryzys.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News