Krzysztof Piątek
instagram.com/pjona9
Autor Mateusz Wysokiński - 15 Lutego 2020

Gigantyczne problemy klubu Krzysztofa Piątka. Niepokojące doniesienia z Berlina

Krzysztof Piątek miał wielkie nadzieje, kiedy przechodził do Herthy Berlin. Klub ze stolicy Niemiec miał wielkie oczekiwania, a nawet ambicję na grę w Lidze Mistrzów. Niestety, na niemiecką drużynę spadły czarne chmury. Wszystko przez to, że bogaty inwestor, który miał zainwestować w klub wycofał się z negocjacji. A wszystko przez błąd popełniony przez przedstawiciela Bundesligi.

Krzysztof Piątek odchodząc z AC Milan, liczył na to, że przejdzie do klubu, w którym będzie mógł rozwinąć swój talent. Hertha miała wielkie plany i skusiła Polaka perspektywą występów w Lidze Mistrzów. Ta wizja byłaby spełniona, gdyby nie fakt, że klub opuścił bogaty inwestor, który miał zainwestować wielkie pieniądze. Gdyby klub ze stolicy nie popełnił jednego błędu, to w następnym sezonie mógłby liczyć na niesamowite rezultaty.

Żyła komentuje swoje wielkie zwycięstwo. Żyła komentuje swoje wielkie zwycięstwo. "Zepsułem dwa skoki i wygrałem"Czytaj dalej

Krzysztof Piątek przechodził do Herthy z wielkimi nadziejami. Klub z Berlina mógł być potentatem

Drużyna z Berlina mogła w następnym sezonie Bundesligi stać się prawdziwym potentatem niemieckiej piłki. Wszystko przez to, że przejęciem, jak i sponsoringiem klubu interesował się słynny producent aut - Tesla. Firma chciała inwestować co rocznie 20 milionów euro, ale miała jeden warunek. Osobą zatrudnioną w klubie miał pozostać były już manager Herthy - Juergen Klinsmann. Niemiec nie dogadał się jednak z zarządem drużyny z Berlina i zaledwie po kilku meczach zrezygnował ze swojej posady.

. - To, co się wydarzyło, przekreśliło szansę na naszą współpracę w zarządzie - wyznał główny sponsor klubu biznesmen Lars Windhorst.

Z ostatniej chwili. Wypadek autokaru polskiej drużyny. Niepokojące doniesienia (FOTO)Z ostatniej chwili. Wypadek autokaru polskiej drużyny. Niepokojące doniesienia (FOTO)Czytaj dalej

Hertha straciła miliony euro

Obecnie klub Krzysztofa Piątka nie ma środków, aby realizować swoje mocarstwowe plany. Drużyna ze stolicy Niemiec jest sponsorowany przez sieć sklepów TEDi, która za sponsoring oferuje o 12,5 milionów euro mniej.

Jak na razie drużyna z Berlina może tylko pomarzyć o awansie do europejskiej elity. Klub zajmuje 13. miejsce w tabeli i nadal nie jest pewny utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Zobacz także:

  1. Prezydent właśnie podpisał ustawę. Nowy podatek wejdzie w styczniu 2021
  2. Nastolatki z całego świata jako ofiary Holokaustu. Kontrowersyjny trend w mediach społecznościowych
  3. Trzęsienie ziemi w polskim klubie. Najpierw odszedł trener, teraz prezes
  4. Nagły atak zimy nie przeszkodził piłkarzom. Bramkarz wcielił się w Adama Małysza (FOTO)
  5. Polscy skoczkowie przejdą specjalne testy. Badanie sprawdzi ich moc
  6. Szokujące nagranie niczym z filmu akcji - Funkcjonariusze wywlekli kierowcę z auta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News