Krzysztof Piątek
YouTube Łączy nas Piłka TV
Autor - 15 Września 2020

Fatalne informacje dla Krzysztofa Piątka. Polak zostanie sprzedany po pół roku gry?

Krzysztof Piątek znów stanie się niechcianym zawodnikiem? Okazuje się, że Hertha Berlin jest gotowa sprowadzić nowego napastnika, co oznacza dużą konkurencję dla Krzysztofa Piątka. W takim wypadku Polak może mieć mniej szans na grę, lub przygotowanie jego obecnego klubu do sprzedaży 25-letniego napastnika.

Krzysztof Piątek to niezwykle intrygująca postać w polskim futbolu. Wiele osób docenia jego umiejętności strzeleckie, które udowodnił podczas gry w Genoi oraz częściowo w Milanie, jednak Polak nie może nigdzie zagrzać miejsca na dłużej. Możliwe, że po spędzeniu w Berlinie ledwo pół roku, 25-latek znów zmieni barwy klubowe.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej

Krzysztof Piątek będzie miał nowego konkurenta?

Niemieckie media są niemal pewne, że lada chwila Hertha podpisze kontrakt z nowym napastnikiem. O całej sprawie głośno zrobiło się już wczoraj, jednak dziś pojawiły się nowe informacje. Gazeta "Bild" opublikowała zdjęcie Jhona Cordoby z FC Koeln przebywającego na berlińskim lotnisku. Dla dziennikarzy jest to jasny znak, że Kolumbijczyk przyleciał na testy medyczne i podpisanie kontraktu z Herthą.

27-letni napastnik w minionym sezonie zdobył w Bundeslidze 13 bramek dla FC Koeln i wedle doniesień mediów ma kosztować Herthę 15 mln euro. Dobrze zbudowany piłkarz jest typem zawodnika odpowiedzialnego głównie za wykończenie akcji kreowanych przez kolegów. Wydaje się, że jego przyjście mocno ograniczy możliwość gry Krzysztofowi Piątkowi.

Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Czytaj dalej

Transfer Polaka okaże się prawdą?

Wszystko to może wskazywać, że Hertha wciąż jest skłonna sprzedać reprezentanta Polski. Według włoskich mediów mocno zainteresowana jego usługami była Fiorentina, szukająca wzmocnienia w ataku. Berliński klub jest gotowy rozpatrzeć ofertę, która wynosiłaby około 25 mln euro, aby odzyskać pieniądze zapłacone za 25-latka Milanowi. Podobno również Krzysztof Piątek miałby być zainteresowany powrotem na Półwysep Apeniński.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obecnie 1,7 mln Polaków ma dostać 2800 zł. We wtorek Rada Ministrów zajmie się sprawą
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi
  4. Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie
  5. Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News