Krzysztof Piątek wywiad
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 18 Listopada 2019

Włoscy kibice wściekli po wywiadzie Krzysztofa Piątka. "Po co zatrzymaliśmy tego klauna?"

Krzysztof Piątek rozczarował wielu kibiców Milanu swoją niefortunną wypowiedzią w wywiadzie, który ujrzał dziś światło dzienne. Wielu z nich czuje wściekłość w związku z wypowiedzią Polaka o swojej dyspozycji.

Krzysztof Piątek doprowadził do ogromnych kontrowersji we Włoszech w związku z wywiadem, którego udzielił jednemu z polskich serwisów sportowych. Polski napastnik wypowiedział się na temat swojej obecnej postawy w Milanie i tego, jakie są jego plany na najbliższą przyszłość. Słowa naszego snajpera doprowadziły kibiców Milanu do prawdziwej wściekłości.

Wielu z nich zarzuca mu, że zachowuje się on skrajnie nieprofesjonalnie w obliczu katastrofalnej gry drużyny w ostatnich miesiącach. Pojawiają się nawet głosy, że Krzysztof Piątek powinien otrzymać karę za tego typu wypowiedź. Nie była ona bowiem autoryzowana w żaden sposób przez Milan, bo doszło do niej na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Trudno mu będzie odbudować zaufanie kibiców.

Anna Lewandowska przekonała męża do ważnej zmiany nawyków. Dzięki niej gra jeszcze lepiejAnna Lewandowska przekonała męża do ważnej zmiany nawyków. Dzięki niej gra jeszcze lepiejCzytaj dalej

Krzysztof Piątek jest pewny swojej wartości

- To bardzo wazne, by ustalać sobie nowe cele podczas swojej kariery. Gdy przychodziłem do Milanu, kosztowałem 38 milionów, zrobię wszystko, by odchodząc z klubu kosztować 60 lub 70 milionów. Wciąż jestem na początku swojej kariery - przyznał Krzysztof Piątek w rozmowie z TVP.

Włoscy kibice są wściekli przez jego słowa. Wielu z nich uważa, że najpierw Polak powinien skupić się na poprawie swojej słabej dyspozycji w barwach Milanu w tym sezonie, a dopiero potem zastanawiać się nad zmianą klubu. Sympatycy włoskiego futbolu twierdzą, że z taką grą Krzysztof Piątek nie ma co myśleć o zmianie klubu w najbliższej przyszłości, chyba że na gorszy.

Krzysztof Piątek wywołał skandal

- Po co zatrzymaliśmy tego klauna? Mogliśmy zatrzymać Patricka Cutrone - pisze jeden ze zdenerwowanych włoskich kibiców, który wyraźnie pokazuje swoją złość wobec wypowiedzi napastnika Milanu.

ZOBACZ TAKŻE NA ZESTADIONU.PL:

  1. Kolejny zawodnik opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski! Kłopoty Jerzego Brzęczka
  2. Artur Boruc wróci grać do Polski? Bramkarz w końcu przerwał milczenie w wywiadzie
  3. Jan Tomaszewski wściekły po meczu Polaków. "Co on w ogóle robi w kadrze?!"
  4. Rzecznik PZPN ujawnia kulisy wbiegnięcia kibica na murawę. "Był zalany krwią"
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News