Krzysztof Piątek problem
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 19 Stycznia 2020

Fatalna wiadomość dla Krzysztofa Piątka. Trener podjął bezwzględną decyzję, Polak ma kłopoty

Krzysztof Piątek niewątpliwie nie przeżywa najlepszych tygodni w Milanie. Dziś trener podjął decyzję, która dla Polaka może być bardzo przykra i w zasadzie jednoznaczna. Szkoleniowiec był bezlitosny.

Krzysztof Piątek niewątpliwie w poprzednim sezonie zaliczał się do najlepszych napastników w Serie A. Polak zachwycał niezależnie od tego, czy występował przez pierwsze pół roku w Genoi, czy później w barwach Milanu. Niestety, drugie półrocze 2019 roku nie było już dla niego dobre. Nasz reprezentant po przyjściu Zlatana Ibrahimovicia zupełnie stracił miejsce w składzie.

Dziś Milan mierzył się z Udinese i po ogromnych emocjach wygrał 3:2 po trafieniu w samej końcówce. Ostatecznie drużyna prowadzona przez Stefano Piolego nie jest wcale tak daleko od lokaty premiowanej grą w europejskich pucharach, jednak mimo wszystko wciąż ma przed sobą wiele pracy w kolejnych spotkaniach ligowych. Krzysztof Piątek otrzymał złą wiadomość.

Kultowy klub może spaść z Ekstraklasy. Zbigniew Boniek jest bezwzględny, kibice zrozpaczeniKultowy klub może spaść z Ekstraklasy. Zbigniew Boniek jest bezwzględny, kibice zrozpaczeniCzytaj dalej

Krzysztof Piątek może opuścić Milan

Dziś Milan pokonał Udinese dzięki dwóm trafieniom Ante Rebicia, który jeszcze kilkanaście dni temu był wypychany z Mediolanu. Zdawało się, że nie będzie on miał szans na grę wobec obecności Zlatana Ibrahimovicia, Rafaela Leao czy właśnie Krzysztofa Piątka, jednak dziś były piłkarz Eintrachtu dostał swoją szansę i z niej skorzystał. Jego trafienie w ostatnich sekundach meczu dało Milanowi trzy punkty.

Co ważne, Krzysztof Piątek obejrzał cały mecz z wysokości ławki rezerwowych. Nie da się ukryć, że nasz reprezentant liczy na grę w pierwszym składzie i nie będzie godzić się na dalsze przesiadywanie na ławce, zwłaszcza wobec zainteresowania innych klubów z najlepszych europejskich lig. Nikt nie zapomniał o jego fantastycznych osiągach w poprzednim sezonie.

Krzysztof Piątek pokazał się ostatnio z dobrej strony

Pomimo dobrego meczu w Pucharze Włoch Krzysztof Piątek prawdopodobnie będzie musiał opuścić Milan. Dzisiejsza decyzja trenera o skorzystaniu z Rebicia, Ibrahimovicia i Leao jest jednoznaczna. Polak najprawdopodobniej nie będzie otrzymywał kolejnych szans i opuści drużynę z Mediolanu już w najbliższej przyszłości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultat
  2. Polacy udowodnili doskonałą formę w Titisee-Neustadt. Fantastyczny Dawid Kubacki, świetny Kamil Stoch
  3. Nie żyje Polak, który zapisał się w historii. Był prawdziwą legendą, mieszkańcy darzyli go wielkim szacunkiem
  4. Córka Agaty Mróz niedługo skończy 12 lat. To właśnie dla niej nasza siatkarka oddała swoje życie
  5. Ujawniono zarobki skoczków narciarskich. Kibice wściekli, absurdalna sytuacja
  6. Okropny wypadek na planie popularnego serialu. Nie żyje 2 uwielbianych aktorów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News