Krzysztof Piątek Rafael Leao
Instagram - Rafael Leao
Autor Piotr Bernaciak - 19 Marca 2020

Następca Krzysztofa Piątka pójdzie z torbami? Musi zapłacić gigantyczną karę byłemu klubowi

Krzysztof Piątek opuścił Milan po tym, jak drużyna sprowadziła kilku jego następców. Jeden z nich ma teraz ogromny problem. Musi zapłacić naprawdę ogromną karę, jak głosi najnowszy wyrok sądu.

Krzysztof Piątek po transferze z Milanu w końcu mógł odciąć się od sytuacji, która panuje w tym klubie. Polski napastnik z pewnością myślał, że po przenosinach do Berlina jego sytuacja będzie zupełnie inna, jednak po czasie okazuje się, że problemy Herthy są w najlepszym wypadku identyczne. Nie da się ukryć, że Polak w ostatnich miesiącach ma ogromnego pecha co do sytuacji klubowej.

Podobne problemy mają jednak również następcy polskiego napastnika w ekipie Milanu. Jeden z nich w związku z najnowszą decyzją będzie musiał opłacić gigantyczną karę za swoje zachowanie, którego dopuścił się w ostatnich miesiącach.

Stan zdrowia legendy Realu Madryt nagle się pogorszył. Stan zdrowia legendy Realu Madryt nagle się pogorszył. "Kluczowa będzie kolejna doba"Czytaj dalej

Krzysztof Piątek zamienił zimą Mediolan na Berlin

Jeszcze latem do Milanu dołączył Rafael Leao, objawienie poprzedniego sezonu i świetnie zapowiadający się były piłkarz francuskiego Lille. Wydawało się, że przenosiny do Milanu są dla niego naturalnym krokiem naprzód, jednak piłkarz nie sprostał oczekiwaniom. Rozczarowywał on podobnie jak Krzysztof Piątek, dlatego póki co jego pobytu na San Siro nie można uznać za udany.

Teraz okazuje się, że Leao musi zapłacić byłemu klubowi odszkodowanie. Nie chodzi tu jednak o Lille, lecz o Sporting, z którego w 2018 przeniósł się do Francji. Piłkarz rozwiązał wówczas kontrakt z portugalskim klubem jednostronnie, a dziś sąd uznał, że pomimo włamania kibiców do centrum treningowego nie miał do tego podstaw. Choć Sporting domagał się 40 milionów euro odszkodowania, to wyrok nakazuje piłkarzowi zapłacenie "jedynie" 16 milionów.

Zaskakująca decyzja trenera polskich skoczków. Chce zagonić ich do treningów mimo epidemiiZaskakująca decyzja trenera polskich skoczków. Chce zagonić ich do treningów mimo epidemiiCzytaj dalej

Krzysztof Piątek ma pecha do sytuacji w klubie

Póki co trudno określić, czy Rafael Leao dysponuje tak ogromną kwotą, bo jego zarobki w Milanie najprawdopodobniej nie pozwolą mu na opłacenie tak olbrzymiej kary już teraz. W obliczu zbliżającego się kryzysu trudno na ten moment ocenić, czy kiedykolwiek dojdzie do zrealizowania tego wyroku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pasażerowie autobusu PKS poszukiwani. Kierowca był zakażony koronawirusem, pilny apel
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Gorzkie słowa Simona Ammanna. Myśli o skończeniu kariery. "To wszystko było jak uderzenie w twarz"
  4. Andrzej Gmoch nie żyje. Potwierdzono smutne informacje, tysiące kibiców w żałobie
  5. Reprezentant Polski oskarżany o prowadzenie plantacji marihuany odpiera zarzuty. "To kłamstwa"
  6. Oficjalny komunikat WHO. Organizacja przestrzega przed stosowaniem popularnego środka przeciwbólowego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News