Krzysztof Piątek testy
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 20 Marca 2020

Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?

Krzysztof Piątek musiał poddać się testom na obecność koronawirusa w związku z wykryciem go u jednego z kolegów. Dziś klub z Berlina podał wyniki badań. Kibice mogą mieć spore powody do zadowolenia.

Krzysztof Piątek ma sporego pecha do sytuacji klubowej w tym sezonie. Na początku zmagał się z problemami, jakie towarzyszyły całej ekipie Milanu, potem z kolei doświadczył kłopotów Herthy Berlin. Gdy wydawało się, że ten sezon nie może być już gorszy dla napastnika reprezentacji Polski, rozgrywki zostały przerwane w związku z panującą epidemią. Sytuacja stała się fatalna.

Co gorsza, w drużynie polskiego napastnika potwierdził się potwierdzony przypadek zachorowania na koronawirusa. W związku z tak nagłą informacją cała drużyna została poddana kwarantannie, a piłkarze przeszli dodatkowo badania, które miały sprawdzić, czy doszło do zakażenia wewnątrz drużyny. Dziś poznaliśmy wyniki testów wykonanych przez piłkarzy.

Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strataNie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strataCzytaj dalej

Krzysztof Piątek odbył test na koronawirusa

Najgorszy scenariusz nie zrealizował się. Krzysztof Piątek zgodnie z badaniami nie cierpi na koronawirusa, podobnie jak wszyscy pozostali zawodnicy klubu z Berlina. Tym razem na szczęście zakończyło się na tylko jednym przypadku zachorowania na wirusa. Nie podano, który z zawodników zachorował, lecz najprawdopodobniej wiadomość ta zostanie ujawniona.

Polski napastnik od pewnego czasu wraz ze swoją żoną przebywał w kwarantannie, a teraz dowiadujemy się, że będzie ją kontynuował pomimo przejścia testów. Ma to sprawić, by nie doszło do zachorowania w przyszłości i zapewnić skuteczną izolację.

Z ostatniej chwili. Jest decyzja w sprawie kontynuowania Ekstraklasy. Pilny komunikat władz ligiZ ostatniej chwili. Jest decyzja w sprawie kontynuowania Ekstraklasy. Pilny komunikat władz ligiCzytaj dalej

Krzysztof Piątek nie jest chory

Przypadek zachorowania w Herthcie nie jest pierwszym tego typu w Niemczech. Jako pierwszy zachorował jeden z młodych zawodników drugoligowego Hannoveru 96. Z czasem na pewno będą ujawniane informacje o kolejnych zakażeniach wśród piłkarzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczny bilans we Włoszech. Wielu nie myślało, że jest aż tak źle, a zapowiadają prawdziwy szczyt
  2. Koronawirus w Polsce. Nie żyje 27-letnia kobieta. To już szósta ofiara
  3. PZPN zamierza pomóc polskim klubom. Zbigniew Boniek ujawnia szczegóły planu
  4. Kamil Stoch zakończy karierę? Eksperci nie mają wątpliwości, wyjście jest jedno
  5. Gwiazdor Juventusu złamał kwarantannę. Chciał opuścić kraj, czeka go surowa kara
  6. Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News