Krzysztof Piątek
O.Behrendt/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Listopada 2020

Pogrom drużyny Krzysztofa Piątka. Bezlitosne BVB, drużyna Polaka z kolejną kompromitacją

Krzysztof Piątek po przerwie na mecze reprezentacji Polski ponownie zagrał w meczu Herthy Berlin. Drużyna ze stolicy Niemiec stanęła przed bardzo trudnym zadaniem wywalczenia punktów w meczu przeciwko Borussii Dortmund. Drużyna z Westfalii była zdecydowanym faworytem tego spotkania i udowodniła to na boisku. Borussia rozgromiła Herthę aż 5:2.

Krzysztof Piątek i jego koledzy z Herthy Berlin zanotowali kolejną bolesną porażkę. Tym razem lekcji futbolu udzieliła im Borussia Dortmund. Zespół Łukasza Piszczka wygrał wysoko na terenie Herthy.

Adam Małysz przekazał niepokojące wiadomości na temat Kamila Stocha. Mógł dziś w ogóle nie wystąpićAdam Małysz przekazał niepokojące wiadomości na temat Kamila Stocha. Mógł dziś w ogóle nie wystąpićCzytaj dalej

1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Na jaw wyszła cała prawda o Bandziorku z ”Chłopaków do wzięcia”. Jeszcze niedawno nikt nie miał pojęcia, jak dostał się do programu, teraz wszystko jest jasne
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą

Krzysztof Piątek znów bez gola, Hertha upokorzona

Po przerwie na mecze reprezentacji narodowych do gry wróciła Bundesliga. Już na start sobotnich spotkań swój mecz rozegrał Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie. Bawarczycy tylko zremisowali z Werderem Brema 1:1, a Polak nie wyróżnił się szczególnie i nie zdobył gola.

Zdecydowanie ciekawiej z perspektywy polskich kibiców zapowiadało się jednak ostatnie z sobotnich spotkań na niemieckich boiskach. Zmierzyły się ze sobą Hertha Berlin i Borussia Dortmund, czyli zespoły kolejno Krzysztofa Piątka i Łukasza Piszczka. Faworytami byli zawodnicy z Dortmundu.

Borussia uważana jest za jedyny zespół, który mógłby pokrzyżować plany Bayernu Monachium na zdobycie kolejnego mistrzostwa Niemiec. Skład ekipy z Westfalii jest naszpikowany gwiazdami, jak Marco Reus, Jadon Sancho, czy Erling Haaland.

Kibice, którzy zdecydowali się wybrać oglądanie meczu w Berlinie zamiast gali Fame MMA 8, przekonali się, że Dortmundczycy bardzo poważnie myślą o wygraniu ligi. Od pierwszej minuty na boisku mogliśmy oglądać Krzysztofa Piątka. Łukasz Piszczek zasiadł na ławce rezerwowych.

Gwiazda TVP Sport zaskoczyła całą Polskę. Pokazała się bez zupełnie bez bielizny, odważna sesja w ciąży (FOTO)Gwiazda TVP Sport zaskoczyła całą Polskę. Pokazała się bez zupełnie bez bielizny, odważna sesja w ciąży (FOTO)Czytaj dalej

Popis Erlinga Haalanda, Norweg goni Lewandowskiego

Obecność Krzysztofa Piątka na murawie od pierwszego gwizdka sędziego nie poprawiła jednak gry Herthy Berlin. Wprawdzie to właśnie gospodarze wyszli na prowadzenie w 33. minucie, jednak szybko okazało się, że to tylko miłe złego początki. Do przerwy 1:0 dla Herthy.

Tuż po zmianie stron Borussia Dortmund doprowadziła do wyrównania. Już w 47. minucie Erling Haaland zdobył gola na 1:1.Dwie minuty później Norweg zdobył kolejną bramkę i dał swojej drużynie prowadzenie 2:1. Nie był to koniec popisów strzeleckich młodego napastnika.

Haaland zdobył gola na 3:1 w 62. minucie meczu. Osiem minut później Raphael Guerreiro podwyższył na 4:1 i stało się jasne, że Hertha zaliczy kolejną kompromitującą porażkę. W 76. minucie boisko opuścił Krzysztof Piątek, który znów nie zdobył gola.

W tym samym czasie w drużynie Borussii na boisku zameldował się Łukasz Piszczek. W 79. minucie drugiego gola dla Herthy zdobył Matheus Cunha. Borussia odpowiedziała kolejnym golem Erlinga Haalanda. Norweg zdobył cztery gole i został bohaterem spotkania, które zakończyło się wynikiem 2:5.

Borussia dzięki potknięciu Bayernu Monachium zniwelowała stratę do lidera Bundesligi do jednego punktu. Erling Haaland natomiast zbliżył się do Roberta Lewandowskiego w klasyfikacji strzelców. Norweg ma już 10 goli na koncie, o jeden mniej od Polaka.

1. Uwaga, ogromne utrudnienia w polskich bankach. Lepiej wypłacić pieniądze, PKO BP, mBank, Santander, Millennium, Ing Bank Śląski
  2. Grażyna Szapołowska pokazała swoją wnuczkę. Niezwykłe zdjęcie kobiet na okładce magazynu
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco