Krzysztof Piątek
Instagram/Krzysztof Piątek
Autor - 22 Stycznia 2020

Kolejne problemy Krzysztofa Piątka. Władze Milanu nie wiedzą, co zrobić z Polakiem

Krzysztof Piątek nadal nie zdecydował, jak będzie wyglądała jego dalsza przyszłość. Nie podoba się to władzom Milanu, które chciałyby, by Polak się określił. Na ten moment Rossoneri nie wiedzą, co zrobić z 24-latkiem.

Krzysztof Piątek jest w zimowym oknie rozchwytywany. W jego przypadku wymienia się zarówno wielkie kluby, jak i mniejsze od Milanu. Reprezentant Polski nadal jednak nie zdecydował, czy zamierza gdzieś odchodzić. To wahanie nie podoba się jego aktualnej drużynie.

Kultowy skoczek zmaga się z rakiem. Pojawiły się szanse na wyzdrowienieKultowy skoczek zmaga się z rakiem. Pojawiły się szanse na wyzdrowienieCzytaj dalej

Krzysztof Piątek nadal nie zdecydował, czy odejdzie z Milanu

AC Milan chciałby odważniej działać na rynku transferowym, jednak nie może tego zrobić ze względu na to, że Piątek oraz kilku innych piłkarzy nadal nie zmieniło otoczenia. O całej sprawie pisze włoski serwis sportmediaset.it.

- Suso, Krzysztof Piątek, Lucas Paqueta i Hakan Calhanoglu mają swoich wielbicieli, ale konkretne oferty ciągle nie wpływają do klubu. Kierownictwo AC Milan z tego powodu ma związane ręce, jeśli chodzi o styczniowe okno transferowe - czytamy na ich stronie. Rossoneri chętnie sprowadziliby większą ilość ofensywnych piłkarzy, jednak na ten moment pragną najpierw pozbyć się tych, którzy im przeszkadzają.

Zdecydowanie najwięcej pisze się o ewentualnym transferze Polaka. 24-latkiem interesowały się kluby z Serie A, La Liga, Bundesligi oraz Premier League. Było ich tyle, że nie da się ich wskazać na palcach dwóch rąk. Podobno najbliżej mu do Anglii, jednak sprawa jego odejścia nadal jest otwarta. Niewykluczone, że Krzysztof Piątek sezon dokończy w Milanie.

Krzysztof Piątek może dokończyć sezon w Milanie

- Milan nie może jednak zaakceptować oferty poniżej 35 mln euro. Za taką kwotę klub pozyskał Polaka z Genoa CFC. Interesujące sygnały napływają z Tottenhamu i Aston Villi, ale jeśli 24-letni Piątek odejdzie, to stanie się to w ostatnich dniach okienka transferowego - twierdzi sportmediaset.it. Według ich informacji pieniądze za Piątka - lub innego zawodnika z wyżej wymienionych - pójdą na zakup Daniego Olmo z Dinama Zagrzeb.

Aktualnie Milan zajmuje ósme miejsce w Serie A, mając na swoim koncie 28 punktów po 20 meczach. Następne spotkanie zagra na wyjeździe z Brescią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona Sławomira Peszki nie ma litości dla męża. "Jak ty czegoś nie odje... raz na pół roku, to nie jesteś sobą"
  2. Legendarny napastnik Legii Warszawa w Premier League? Trafi tam zamiast Piątka
  3. Polski sportowiec ośmieszony przez działaczy. Pieniądze ważniejsze, niż pamięć
  4. Gorzka prawda na temat Adama Małysza wyszła na jaw. Bezlitosne słowa byłego trenera
  5. Wisła Kraków daleka od bankructwa? Kolejny piłkarz w zespole
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News