Krzysztof Piątek Hertha berlin
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 22 Maja 2020

Niemieckie media przekazały fatalne wieści w sprawie Krzysztofa Piątka. Ogromny kłopot polskiego napastnika

Krzysztof Piątek niewątpliwie ma spory problem w związku ze wznowieniem rozgrywek w Niemczech. Niektórzy przewidywali, że Polak będzie liderem ofensywy ekipy ze stolicy. Trener ma jednak zupełnie inne plany na wyjściowy skład swojej drużyny.

Krzysztof Piątek mógł liczyć na to, że uda mu się przekonać do siebie nowego szkoleniowca Herthy Berlin. Bruno Labbadia przejął drużynę w trakcie przerwy w rozgrywkach i miał wyciągnąć ją z ogromnego kryzysu, w jakim Hertha się znalazła. Pierwszy mecz pokazał, że praca z nowym trenerem przynosi niesamowite korzyści. Hertha w debiucie Labbadii pokonała Hoffenheim.

Spore pretensje mógł mieć Krzysztof Piątek, który wszedł na ostatnie 12 minut i nie spisał się z dobrej strony. Wszyscy jego rywale zaprezentowali się lepiej, co stawia Polaka w dużo gorszej sytuacji. Kibice obawiają się, że może to być początek jego końca w Herthcie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. TragicznrKe informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego syna
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Reprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawszeReprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawszeCzytaj dalej

Krzysztof Piątek ma problem w Herthcie

Debiut trenera Labbadii wypadł wyjątkowo okazale. Hertha strzeliła aż trzy gole, a dwa z nich były dziełami napastników, Vedada Ibisevicia i Cunhi. Oznacza to, że rywale Krzysztofa Piątka spisali się naprawdę dobrze i od razu pokazali swoją siłę, w czasie gdy reprezentant Polski mógł jedynie oglądać ich poczynania z ławki rezerwowych. Wygląda na to, że trener nie darzy go zaufaniem.

Niemieckie media przekazują, że może to być początek końca Polaka w Berlinie. W derbach z Unionem w kolejnej kolejce Krzysztof Piątek znowu ma zasiąść na ławce rezerwowych, co nie może dziwić przy ostatnich poczynaniach jego kolegów. Jeden z ekspertów wlał jednak nadzieję w serca polskich kibiców.

Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiecMedia z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiecCzytaj dalej

Krzysztof Piątek doczeka się szansy?

- Jeśli będzie w dobrej formie, to za dwa tygodnie ponownie będzie grał. Piątek na pewno dobrze pracował na treningach, ale przyszedł nowy trener, który ma nowe pomysły. Dlatego Polak musi zaczekać na szansę, lecz ją dostanie. Nie wierzę, by został odstawiony na zawsze - mówi były reprezentant Polski Dariusz Wosz w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możliwe wielkie zmiany w urlopach. Polacy mają powód do złości
  2. Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Ciężarówka potrąciła mężczyznę, nie udało się go uratować
  3. Patogwiazda Fame MMA przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie (FOTO)
  4. Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofili
  5. Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemy
  6. Wielka jedenastka. Ranking największych sieci sprzedaży w Polsce 2019

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News