Krzysztof Piątek Hertha Koln
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 23 Lutego 2020

Krzysztof Piątek odizolowany od zespołu? Niemieckie media nie mają wątpliwości

Krzysztof Piątek wystąpił w pierwszym składzie na mecz Herthy z Koln, który zakończył się klęską. Po zakończeniu meczu niemieckie media oceniły to, co działo się na murawie. Nie zabrakło bardzo ciekawego, ale również niepokojącego wniosku.

Krzysztof Piątek co prawda wpisał się na listę strzelców już w drugim swoim meczu w barwach Herthy Berlin, jednak mimo wszystko pierwsze spotkania w barwach nowego zespołu nie są dla niego udane. Tym razem mamy jednak do czynienia z nieco innym przypadkiem niż w czasach jego gry w Milanie, bowiem drużyna zupełnie nie potrafi wykreować sytacji strzeleckich.

Niemieckie media bardzo surowo oceniły występ drużyny ze stolicy Niemiec w starciu z Koln. Nie da się ukryć, że zespół kompletnie skompromitował się przed własnymi kibicami, czego nie spodziewał się właściwie nikt. Pojawiła się również teoria na temat tego, dlaczego w tym momencie Krzysztof Piątek nie potrafi odnaleźć się w ofensywie drużyny Herthy.

Skandalicznie zachowanie kiboli w trakcie meczu Ekstraklasy. Policja na trybunach, mecz przerwany, brak słówSkandalicznie zachowanie kiboli w trakcie meczu Ekstraklasy. Policja na trybunach, mecz przerwany, brak słówCzytaj dalej

Krzysztof Piątek odizolowany od kolegów

- Musimy jeszcze się zgrać i zacząć lepiej grać, bo takie mecze na pewno nie mogą nam się przytrafiać. Od razu wszedłem do szatni i chciałem od razu poznać każdego, żeby tego czasu było jak najmniej na zgranie się na boisku. Zostaję z chłopakami po treningu, trenowaliśmy i gadaliśmy, jak to zrobić. Próbujemy już wszystkiego. Mam nadzieję, że ta współpraca będzie lepiej wyglądać - powiedział po meczu dla Canal+ Krzysztof Piątek.

Media zauważyły, że Polak od razu zaprzyjaźnił się z innymi nowymi nabytkami Herthy, a więc z Cunhą i Ascacibarem. Do grupy należeć ma również Dodi Lukebakio, belgijski napastnik, który w poprzednim sezonie wystepował w Fortunie Dusseldorf. Polak rzekomo jest więc w grupie osób, które póki co nieco izolują się od reszty, co ma jednoznaczne przełożenie na grę.

Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historiiSmutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historiiCzytaj dalej

Krzysztof Piątek nie pomógł zespołowi

Nie da się ukryć, że również na boisku Krzysztof Piątek jest rzeczywiście odcięty od podań kolegów, jednak nie jest to wyłącznie jego wina. Źle sprawują się póki co wszyscy zawodnicy odpowiedzialni za ofensywę drużyny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Znamy powołania Michala Doleżala na konkurs Pucharu Świata. Jedna duża sensacja
  4. Ten cios zakończył marzenia Wildera. Makabryczne uderzenie, przejdzie do historii (WIDEO)
  5. Maciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumni
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News