Krzysztof Piątek
facebook.com/herthabsc
Autor Mateusz Wysokiński - 23 Lutego 2020

Niemieckie media nie pozostawiły suchej nitki na Krzysztofie Piątka. Wszystko przez mecz przeciwko FC Koln

Krzysztof Piątek jak na razie zawodzi. Napastnik reprezentacji Polski, który miał być wzmocnieniem ofensywy drużyny berlińskiej Herthy zawodzi i nie zdobywa bramek. Polak został skrytykowane przez niemieckie media, które doszły do wniosku, że Polak ma wielkie problemy z aklimatyzacją. Nie wróży to dobrze przyszłości Piątka w Berlinie.

Krzysztof Piątek był wczoraj jednym z najsłabszych ogniw berlińskiej Herthy w trakcie spotkania z FC Koln. Drużyna Polaka, która nie może być jeszcze pewna utrzymania w Bundeslidze, zagrała przerażająco słabe spotkanie i poległa aż 0:5. Kibice w Niemczech powoli tracą cierpliwość do byłego gracza AC Milan, a niemieckie media wprost krytykują Polaka za jego słabą grę i zachowanie w drużynie.

Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)Czytaj dalej

Krzysztof Piątek na ustach niemieckich mediów. Bardzo słaba postawa Polaka

W trakcie swojej przygody z Herthą Piątek rozegrał tylko jedno, dobre spotkanie. Gol w Pucharze Niemiec z Schalke 04 mógł dawać kibicom z Berlina złudzenie, że złe czasy ofensywy Herthy przeszły do historii. Od tego czasu Piątek nie strzelił jednak bramki, a w kolejnych meczach niemieckiej ligi prezentuje się coraz gorzej. Zdaniem portalu "tagesspiegel.de", Polak nie umie zaaklimatyzować się w drużynie i nie wyraża woli współpracy z graczami formacji ofensywnej berlińczyków.

- Napastnicy Krzysztof Piątek, Matheus Cunha i pomocnik Santiago Ascacibar, którzy zostali kupieni zimą, tworzą obecnie odizolowaną grupę. Po odejściu Klinsmanna hierarchia w zespole została mocno zburzona - możemy przeczytać w niemieckim portalu.

Maciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumniMaciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumniCzytaj dalej

Pomocnicy Herthy krytykowani jeszcze mocniej

Zdaniem "tagesspiegel.de", to wcale nie Piątek jest architektem skandalicznej porażki Berlińczyków. O wiele gorszy mecz mieli rozegrać piłkarze ofensywy klubu z Berlina, którzy zostali zrugani przez redaktorów portalu.

- W pierwszej połowie Hertha wyglądała jakby nie miała linii pomocy. Gracze środka pola, Grujic, Arne Maier i Santiago Ascacibar oraz Wolf i Maximilian Mittelstädt byli totalną porażką - twierdzą dziennikarze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  4. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  5. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News