Krzysztof Piątek przenosiny
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 27 Maja 2020

Świetna informacja dla Krzysztofa Piątka. Znany klub chce zainwestować miliony w napastnika Herthy

Krzysztof Piątek od dłuższego czasu nie potrafi odnaleźć się w ekipie Herthy Berlin po tym, gdy Bruno Labbadia został nowym szkoleniowcem zespołu. Teraz jednak może czekać go wspaniała wiadomość. Wszystko przez to, że jego rywala podkupić chce gigant.

Krzysztof Piątek ma pewne problemy po powrocie Bundesligi. Wcześniej regularnie meldował się w wyjściowym składzie, ale Hertha miała gigantyczne problemy z wygrywaniem spotkań. W związku z tym trener Bruno Labbadia zaczął zmieniać taktykę drużyny, dzięki czemu obecnie gra wygląda znacznie lepiej. Problemem Polaka jest jednak jego nieobecność w składzie.

Stało się jasne, że Polak ma gigantyczny problem. Niespodziewanie może on się jednak rozwiązać sam poprzez transfer głównego rywala do gry w wyjściowym składzie. Szkoleniowiec nie będzie mógł stawiać dłużej na wyróżniającego się konkurenta Piątka, jeżeli do skutku dojdzie jego transfer do giganta, który jest nim rzekomo zainteresowany.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Andrzej Gołota wróci do ringu? Pojawiły się sensacyjne wiadomości, miałby walczyć z legendą światowego sportuAndrzej Gołota wróci do ringu? Pojawiły się sensacyjne wiadomości, miałby walczyć z legendą światowego sportuCzytaj dalej

Krzysztof Piątek obecnie ma spory problem

Obecnie świetnie w barwach Herthy Berlin spisują się Vedad Ibisević oraz Matheus Cunha. Bośniak gra doskonale, ale zdaniem wielu jest już zbyt stary na zagraniczny transfer do lepszego klubu. Równie dobrze na boisku wygląda Cunha. Były piłkarz RB Lipsk zalicza serię meczów z golem, dzięki czemu zyskał zainteresowanie wielu lepszych klubów z zagranicy.

Mówi się o bardzo poważnym zainteresowaniu Interu Mediolan, który chciałby rzekomo wykupić Cunhę z Herthy. Gdyby doszło do tego już latem, Krzysztof Piątek nagle straciłby jednego z głównych rywali do gry, a jego szansę na pojawianie się w wyjściowym składzie wzrosłyby zauważalnie.

Włoskie media są przekonane. Arkadiusz Milik wybrał już nowy klub, poznaliśmy termin transferuWłoskie media są przekonane. Arkadiusz Milik wybrał już nowy klub, poznaliśmy termin transferuCzytaj dalej

Krzysztof Piątek czeka na okno transferowe

Tym razem okno transferowe może być więc szansą nie na sam transfer Krzysztofa Piątka, lecz na przenosiny jego kolegi z zespołu, który gra coraz lepiej. Paradoksalnie teraz to Piątek może życzyć swojemu koledze, by grał jak najlepiej i pracował na transfer do innego klubu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jednak nie będzie 1000+? Wyszły na jaw nowe informacje
  2. Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowa
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Bonu 1000 plus dla turystów jednak nie będzie, rząd się wycofuje z obietnicy. Nie będzie już wsparcia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News