Krzysztof Piątek transfer
Instagram - krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 29 Stycznia 2020

Niespodziewany zwrot akcji w sprawie Krzysztofa Piątka. Nowy kandydat w walce o transfer

Krzysztof Piątek prawdopodobnie zmieni klub w ostatnich dniach okna transferowego. W grze o jego usługi znalazł się nowy kandydat, który jest dość niespodziewany. Mało kto przewidywał, że może dojść do tego typu przenosin.

Krzysztof Piątek prawdopodobnie zmieni klub jeszcze tej zimy. Wydawało się, że polski napastnik ostatecznie zostanie w Milanie po upadku negocjacji klubu z Włoch z Tottenhamem, po czasie dowiedzieliśmy się o wznowieniu rozmów, lecz wygląda na to, że znów transakcja nie dojdzie do skutku. Do gry wkroczył dość niespodziewany klub, który jeszcze niedawno nie był wymieniany w gronie faworytów do sprowadzenia Polaka.

Mówi się, że Krzysztof Piątek może zmienić ligę, jednak nie występowałby wcale w Premier League. Coraz więcej wiadomości pojawia się na temat jego potencjalnych przenosin za naszą zachodnią granicę, do Bundesligi. Z penwością zainteresowanie tą ligą znacząco wzrosłoby w przypadku przenosin kolejnego napastnika, który rywalizowałby z Robertem Lewandowskim.

Celia Krychowiak złożyła mężowi piękne życzenia urodzinowe. Modelka wygląda wręcz nieziemsko (FOTO)Celia Krychowiak złożyła mężowi piękne życzenia urodzinowe. Modelka wygląda wręcz nieziemsko (FOTO)Czytaj dalej

Krzysztof Piątek chce zmienić klub

Nie jest żadną tajemnicą, że Krzysztof Piątek nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Milanie. Polak bardzo chce zmienić klub w związku z tym, że nad nim w hierarchii napastników są Zlatan Ibrahimović, Rafael Leao i Ante Rebić. Wydaje się, że w obecnej sytuacji nasz snajper zwyczajnie nie jest potrzebny Milanowi, zwłaszcza po transferze szwedzkiego doświadczonego napastnika.

Do gry wkroczyła ponoć Hertha Berlin, która chciałaby sprowadzić go za około 30 milionów euro. Taka kwota mogłaby rzekomo przekonać włodarzy Milanu do transferu jeszcze w tym oknie transferowym. Drużyna ze stolicy Niemiec potrzebuje napastnika, który będzie gwarantować kilkanaście goli w sezonie i wszyscy wierzą, że kimś takim będzie właśnie Krzysztof Piątek.

Krzysztof Piątek odejdzie z Milanu

Póki co nie doczekaliśmy się konkretów, lecz wiadomości o ofercie Herthy podają wszyscy najbardziej wiarygodni włoscy dziennikarze. Być może jeszcze dzisiaj kluby odniosą się do sprawy przenosin Polaka do Niemiec.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Uczestnik Ligi Mistrzów w Ekstraklasie. Klub potwierdza hitowy zakup
  3. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  4. Legia Warszawa zostanie zaskarżona do FIFA? "To nie jest normalne"
  5. Klub Polaka zmaga się z dramatem. "Chcą nas zniszczyć. Ich marzenie stanie się koszmarem"
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News