Krzysztof Piątek
Facebook Krzysztof Piątek
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Sierpnia 2020

Krzysztof Piątek odejdzie z Herthy Berlin już teraz? To możliwe, klub postawił dwa warunki

Krzysztof Piątek zaledwie w styczniu dołączył do Herthy Berlin, a już niedługo może ponownie zmienić klub. Napastnik reprezentacji Polski w końcówce sezonu Bundesligi prezentował bardzo dobrą formę, czym ponownie zwrócił na siebie oczy piłkarskich skautów. Poważnie zainteresowany sprowadzeniem snajpera jest słynny klub. Hertha stawia jednak dwa konkretne warunki klubom chcącym pozyskać napastnika. 

Krzysztof Piątek spędził w Hercie Berlin zaledwie kilka miesięcy, a media kolejny raz donoszą, że może on już tego lata ponownie zmienić klub. Piątek ma być priorytetem transferowym znanego zespołu. Hertha jest otwarta na sprzedaż Polaka, ale stawia dwa warunki.

Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w językRobert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w językCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nowe ognisko koronawirusa. Przybywa zarażonych
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przyłapali klienta sklepu na gorącym uczynku. Nie mieści się w głowie, co robił kobiecie między regałami


Krzysztof Piątek na celowniku znanego klubu

Kolejny polski piłkarz może stać się bohaterem głośnego transferu w letnim oknie transferowym. Oglądaliśmy w ostatnich tygodniach ciekawe transakcje z udziałem między innymi Karola Linetty’ego, który dołączył do Torino, czy Artura Boruca i Bartosza Kapustki, którzy postawili na powrót do Ekstraklasy i grę w Legii Warszawa.

Pojawiają się kolejne pogłoski o tym, że także Krzysztof Piątek może rozpocząć następny sezon już jako zawodnik innego klubu. Występujący w Hercie Berlin napastnik za sprawą dobrej gry po restarcie sezonu Bundesligi, znalazł się w kręgu zainteresowań słynnej włoskiej Fiorentiny. Jeśli doszłoby do transferu, Piątek wróciłby do Serie A zaledwie po kilku miesiącach przerwy.

LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscyLeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscyCzytaj dalej


Hertha Berlin stawia twarde warunki klubowi zainteresowanemu Polakiem

“Corriere dello Sport” podaje, że Fiorentina jest bardzo zdeterminowana, jeśli chodzi o pozyskanie Krzysztofa Piątka. Władze klubu z Florencji miały już nawet złożyć pierwszą ofertę Hercie Berlin. Włosi zaproponowali, że na razie wypożyczą Piątka, ale w umowie zawarty zostanie zapis o obowiązkowym wykupie za 20 milionów euro. Niemiecki klub nie zgodził się na tę ofertę i postawił swoje warunki.

Berlińczycy oczekują transferu definitywnego już teraz i chcą otrzymać za swojego piłkarza 25 milionów euro. Tym samym uzyskaliby środki, jakie w styczniu przeznaczono na wykup Krzysztofa Piątka z AC Milan.

Źródło: Transfery.info

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowy mandat dla polskiego kierowcy, kwota powala na ziemię. Niemcy nie mieli litości
  2. Naukowcy biją na alarm. Toksyczne panele słoneczne zatruwają środowisko
  3. Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji
  4. Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w język
  5. LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscy
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News