Krzysztof Piątek Kapitan
Youtube
Autor Łukasz Kowalski - 30 Lipca 2020

Krzysztof Piątek z szansami na gigantyczne wyróżnienie. Osiąga najlepsze wyniki, są z niego dumni

Krzysztof Piątek może dostąpić nie lada zaszczytu. Polak dopiero od pół roku związany jest z Herthą Berlin, a lokalne media już typują go do objęcia zaszczytnej funkcji w drużynie. Po słabym początku w niemieckim zespole Piątek pod koniec sezonu był jednym z najlepszych w zespole. Teraz notowania Polaka u szkoleniowca Herthy mają jeszcze wzrosnąć.

Krzysztof Piątek zimą zamienił AC Milan na Herthę Berlin. Polak w Niemczech miał odbudować swoją formę strzelecką przed Euro 2020. Przełożenie mistrzostw Europy na przyszły rok może działać na korzyść napastnika, który pod koniec sezonu w Bundeslidze zaczął nawiązywać do swoich najlepszych występów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski
  2. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  3. Nie żyje minister zarażony koronawirusem. Nikt o nim wcześniej nie mówił. Europa nie dowierza
Nie żyje były selekcjoner. Był legendą światowego sportu, pamiętały go miliony kibicówNie żyje były selekcjoner. Był legendą światowego sportu, pamiętały go miliony kibicówCzytaj dalej

Krzysztof Piątek może otrzymać wielkie wyróżnienie w Hercie Berlin

Polak nie miał dobrego wejścia do zespołu ze stolicy Niemiec. Polak przed pandemią występował regularnie w drużynie Herthy, ale raził nieskutecznością. W trakcie przerwy spowodowanej koronawirusem, w zespole doszło do zmiany trenera, który wprowadził nowe porządki.

Piątek u Bruno Labbadii stracił miejsce w składzie na rzecz doświadczonego Vedada Ibisevica. Początkowo Polak był tylko zmiennikiem Bośniaka, ale z czasem zaczął notować coraz więcej minut. Sezon zakończył czterema występami od pierwszej minuty. Łącznie w 15. spotkaniach Bundesligi strzelił cztery gole i zanotował jedną asystę.

Niemieckie media informują, że po powrocie z urlopu, notowania Polaka w oczach trenera Labbadii jeszcze wzrosły. Polak w trakcie odpoczynku nie zapomniał o regularnym treningu i co chwila w mediach społecznościowych chwalił się nagraniami z indywidualnych zajęć. Polak miał takim podejściem mocno zapunktować u szkoleniowca.

- Ciężka praca nie sprawia Piątkowi problemu. Parametry wytrzymałościowe ma najlepsze z drużyny, ale uważa, że jeszcze może je poprawić (...) Polak wie, że z trenerem Bruno Labbadią drużynę czeka wiele pracy, ale wierzy, że do sezonu przystąpią odpowiednio przygotowani - piesze na łamach "Przeglądu Sportowego" Maciej Kaliszuk.

Reprezentacja Polski pewnie wygrywa. Świetny mecz, bardzo efektowna wygrana Biało-czerwonychReprezentacja Polski pewnie wygrywa. Świetny mecz, bardzo efektowna wygrana Biało-czerwonychCzytaj dalej

Polak może zostać kapinaem berlińskiego zespołu

Postawa Polaka sprawiła, że jest on jednym z kandydatów do przejęcia opaski kapitańskiej w drużynie- informuje "Berliner Kurier". Do tej pory kapitanem zespołu był Ibisević, który nie przedłużył z klubem kontraktu. Jak podaje niemiecki dziennik, Piątek może przejąć po Bośniaku zarówno miejsce w podstawowym składzie, jak i funkcję w zespole.

- Jest w stanie doskonale wypełnić lukę po odejściu Ibisevicia. Jest w tej chwili pierwszym wyborem Labadii na pozycji napastnika. Dzięki zabójczemu instynktowi w polu karnym może być prawdziwym liderem drużyny - czytamy na łamach niemieckiej gazety. Oprócz Piątka do roli kapitana zespołu przymierzani są Niklas Stark, Dedryck Boyata, Vladimir Darida, Lucas Tousart i Rune Jarstein.

- Pozostaje to otwartą kwestią. Są pewni kandydaci, którzy mają odpowiednie cechy. Przyjrzę się dokładnie, kto ma odpowiednie umiejętności przywódcze. Nie chcę jednak nikomu wpychać tej roli - oznajmił niedawno trener Labbadia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil: „55 kg to górna granica wagi kobiety. Od 60 zaczynają się wielkie uda i cellulit, ohydne”
  2. Rząd rozważa kwarantannę. Trafić na nią mogą wracający z niektórych państw
  3. Raport z bycia dzieckiem. Microsoft Family Safety to idealne narzędzie do szpiegowania swoich pociech
  4. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  5. Kamil Glik oficjalnie zmienia klub. Dyrektor się wygadał, znamy nową drużynę reprezentanta Polski
  6. Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzy
  7. Zdjęcia - Dramat na węźle Konotopa. BMW bez kierowcy i makabryczne odkrycie

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News