Krzysztof Piątek
instagram.com/herthabsc
Autor Piotr Mika - 30 Sierpnia 2020

Będzie spotkanie w sprawie przyszłości Krzysztofa Piątka. Polak na wylocie z Berlina, sensacyjne informacje

Krzysztof Piątek jest coraz bliżej odejścia z Herthy? Tak twierdzą włoskie media, które podają także, że niedługo ma dojść do kluczowego w tej sprawie spotkania pomiędzy przedstawicielami berlińskiego zespołu oraz głównego zainteresowanego sprowadzeniem polskiego napastnika.

Krzysztof Piątek znów może zmienić klub, o czym od wielu tygodni donoszą włoskie media. Jak się okazuje już w ciągu najbliższych dni spotkać się ze sobą mają przedstawiciele Herthy oraz Fiorentiny, aby porozmawiać o przyszłości 25-letniego piłkarza.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Według rodziny nikt jej dobrze nie zbadał. Prokuratura bada śmierć 35-latki
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
Wyjątkowo smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje prawdziwa legenda, światowej sławy gwiazdor w żałobieWyjątkowo smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje prawdziwa legenda, światowej sławy gwiazdor w żałobieCzytaj dalej

Krzysztof Piątek coraz bliżej opuszczenia Berlina

Polski napastnik dołączył do niemieckiego zespołu zimą sezonu 2019/2020 i przez pół roku gry zanotował 15 występów, w których zdobył 4 bramki i jedną asystę. Mimo tego że miał on stać się kluczowym zawodnikiem na nowo budowanej Herthy, Polak może ją opuścić jeszcze przed startem nowego sezonu.

Wedle wcześniejszych doniesień na sprowadzeniu Piątka bardzo zależy Fiorentinie. Sam piłkarz również miał pozytywnie zapatrywać się na powrót do Włoch. Teraz sprawa nabiera coraz bardziej realnych kształtów, ponieważ ma dojść do spotkania pomiędzy przedstawicielami jednego i drugiego klubu. Negocjacje nie będa jednak takie łatwe.

Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięćAnna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięćCzytaj dalej

Hertha nie musi sprzedawać swojego zawodnika

Sytuacja klubu z Berlina jest dość komfortowa, ponieważ nie mają oni żadnego obowiązku sprzedawać swojego zawodnika. Finanse klubu nie kuleją, aby konieczne było zasilenie ich sprzedażą piłkarza. Krzysztof Piątek nie zdążył jednak na tyle wyrobić sobie pozycji, aby Hertha nie usiadła do rozmów z potencjalnym kupcem.

Berlińczycy chcą minimum tyle, ile zapłacili za Polaka kupując go z AC Milan, czyli kwoty w okolicach 25 mln euro. Fiorentina jest skłonna tyle zapłacić, ale... nie od razu. W grę wchodzi wypożyczenie z obowiązkiem wykupu, które może zadowolić obie strony.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Smartfony mogą wywołać poważne zaburzenia psychiczne. Naukowcy alarmują
   2. Polska Policja z nową bronią. Jej moc jest przerażająca
   3. Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięć
   4. Pilne informacje w sprawie zdrowia gwiazdora. Miał zmierzyć się z Polakiem, ma koronawirusa. Władze mogły zrobić tylko jedno
   5. Wielki transfer Neymara staje się faktem. Ogromne pieniądze na stole
   6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News