Krzysztof Piątek
Hertha Berlin
Autor Piotr Bernaciak - 31 Stycznia 2020

Hertha kupiła nowego napastnika. Krzysztof Piątek ma poważnego rywala

Krzysztof Piątek już dziś może zadebiutować w Herthcie Berlin. Dowiadujemy się jednak, że klub sprowadził mu rywala do gry w pierwszym składzie. Ich pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie.

Krzysztof Piątek mógł być pewny, że będzie mieć miejsce w składzie Herthy Berlin w meczach Bundesligi, jednak dzisiaj dowiadujemy się, że klub ze stolicy Niemiec nie był zadowolony ze swojej sytuacji kadrowej. Berlińczycy słusznie stwierdzili, że ich sytuacja w ofensywnie nie wygląda zbyt dobrze, w konsekwencji czego do klubu trafił kolejny zawodnik odpowiadający za zdobywanie bramek.

Dziś Hertha Berlin potwierdziła, że jej nowym napastnikiem został Matheus Cunha. Oznacza to, że Krzysztof Piątek wciąż nie może być pewny swojego miejsca w wyjściowym składzie ekipy Jurgena Klinsmanna. Polaka czeka ciężka walka na treningach.

Polonia Warszawa już niedługo może przestać istnieć. Zespół może nie przystąpić do gry wiosnąPolonia Warszawa już niedługo może przestać istnieć. Zespół może nie przystąpić do gry wiosnąCzytaj dalej

Krzysztof Piątek ma konkurenta do gry

20-letni Matheus Cunha trafił do Berlina z RB Lipsk. Nie mógł on być pewny miejsca w wyjściowym składzie w Lipsku, nie otrzymywał zbyt wiele szans gry, dlatego postanowił poszukać szansy w słabszym zespole. Może występować jako napastnik, ale doskonale odnajdzie się również w innej roli, co może cieszyć Krzysztofa Piątka. Najprawdopodobniej będzie jednak rozważany do gry jako napastnik.

Na dziś trudno powiedzieć, który z nich będzie miał pierwszeństwo do gry w pierwszym składzie. Hertha Berlin zapłaciła więcej za Krzysztofa Piątka i zdaniem kibiców to on powinien grać od początku. Polak udowodnił już swoją wartość w silnym zespole, natomiast Cunha wciąż musi pracować na swoje nazwisko. Z pewnością czeka nas ciekawa rywalizacja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagrano moment katastrofy Kobego Bryanta. Zarejestrowała go osiedlowa kamera (WIDEO)
  2. Właściciel Fame MMA potwierdził fantastyczną wiadomość. Na następnej gali widzowie zobaczą niezwykłą walkę
  3. Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursu
  4. Adam Małysz zwraca uwagę na gigantyczny problem Polaków. "Nie mamy gdzie trenować"
  5. Były polski sędzia piłkarski skazany. Ustawiał spotkania polskiej ligi
  6. Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News