Krzysztof Piątek transfer
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 31 Marca 2020

Sensacyjne wieści w sprawie Krzysztofa Piątka. Wielki powrót do Włoch już latem?

Krzysztof Piątek pomimo spadku formy wciąż pozostaje łakomym kąskiem na rynku transferowym. Spekuluje się, że mogłoby dojść do spektakularnego transferu, który zaskoczyłby nawet znanych ekspertów.

Krzysztof Piątek od początku sezonu nie zachwycał w barwach Milanu, dlatego po miesiącach gry na słabszym poziomie doczekał się transferu do Herthy Berlin, a więc klubu grającego o zupełnie inne cele. Nie da się ukryć, że drużyna ze stolicy Niemiec również ma swoje problemy i na ten moment wydaje się, że Polak może mieć sporo problemów w klubie z Olympiastadion.

Niemieckie media postanowiły poinformować o sensacyjnej możliwości transferu, która mogłaby pojawić się już w najbliższej przyszłości. Okazuje się, że już niedługo mogłoby dojść do wielkiego powrotu, którego nie spodziewał się chyba nikt. Tego typu przenosiny z udziałem Polaka byłyby prawdziwym zwrotem akcji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje znany bramkarz. Zmarł niespodziewanie, miał tylko 43 lata
  2. Koronawirus mógł zarazić o wiele więcej ludzi na świecie. Zadziwiające analizy naukowców
Znamy nowy termin MŚ w lotach narciarskich. Pierwszy taki przypadek w historiiZnamy nowy termin MŚ w lotach narciarskich. Pierwszy taki przypadek w historiiCzytaj dalej

Krzysztof Piątek może zaliczyć wielki powrót

Krzysztof Piątek w sześciu meczach w barwach Herthy Berlin strzelił zaledwie dwa gole, co nie jest zadowalającą liczbą. Mimo wszystko z pewnością nikt nie zamierza sprzedawać go z klubu z Berlina, bo póki co mecze z udziałem Polaka były bardzo pechowe i zazwyczaj nie miał on w nich zbyt wiele okazji do wykazania się, jako że koledzy nie kreowali mu żadnych sytuacji.

Jak się dowiadujemy, już latem mogłoby dojść do wielkiego powrotu. W Milanie stery objąć miałby Luciano Spaletti, który nie jest zwolennikiem Zlatana Ibrahomivicia. Szwed miałby tym samym przejść na sportową emeryturę, a Milan mógłby skorzystać z klauzuli wykupu Piątka, która rzekomo znajduje się w jego umowie z Herthą. Sensacyjny transfer stałby się faktem.

Justyna Kowalczyk weźmie ślub? Trener się wygadał, poznaliśmy całą prawdęJustyna Kowalczyk weźmie ślub? Trener się wygadał, poznaliśmy całą prawdęCzytaj dalej

Krzysztof Piątek może wrócić na San Siro

Włoskie "Corriere dello Sport" pisze, że takie rozwiązanie jest możliwe po zatrudnieniu Luciano Spalettiego. Inną opcją pozostawałoby wypożyczenie Piątka, jednak trener ma być rzekomo fanem talentu Polaka i chciałby mieć go w swojej drużynie. Na konkrety przyjdzie nam z pewnością jeszcze poczekać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Studenci zignorowali zasady, polecieli na wakacje, połowa wróciła zakażona. Jest jednak jeszcze gorsza wiadomość
  2. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  3. Wspaniały gest Jerzego Brzęczka. Selekcjoner okazał wielkie serce w trudnych czasach
  4. Polski skoczek był ulubieńcem kibiców. Aż trudno uwierzyć w to, czym zajmuje się dzisiaj
  5. Adam Małysz jak Dawid Kubacki. Wybitni skoczkowie mają wspólną oryginalną pasję (ZDJĘCIE)
  6. Policja przejęła kontrolę nad strażą miejską. Tysiące funkcjonariuszy wyszło na ulice

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News