Krzysztof Piątek
instagram.com/pjona_9
Autor Piotr Mika - 31 Sierpnia 2020

Świetne wieści dla Krzysztofa Piątka. Polski napastnik nareszcie może spać spokojnie

Krzysztof Piątek wraz ze swoim zespołem przygotowuje się do nowego sezonu Bundesligi, choć jego przyszłość nie jest do końca pewna. Teraz media podały wiadomość, która może bardziej przekonywać Polaka do pozostania w Herthcie niż do opuszczenia berlińskiego klubu.

Krzysztof Piątek może stać się bohaterem kolejnego transferu, choć teraz dostaje sygnały, które mogą skłonić go do pozostania w Niemczech. Jak informuje portal Interia.pl Hertha właśnie zrezygnowała ze sprowadzenia nowego napastnika, który mógłby zagrozić pozycji Piątka w niemieckim zespole.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 30 nauczycieli na kwarantannie. Poważny problem w jednym z województw
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Zwołują w Polsce sztaby kryzysowe. Będzie ich 6
Świat sportu w szoku. Znany gwiazdor planuje ślub z własną siostrą, kobieta przyjęła jego oświadczynyŚwiat sportu w szoku. Znany gwiazdor planuje ślub z własną siostrą, kobieta przyjęła jego oświadczynyCzytaj dalej

Krzysztof Piątek zdecyduje się zostać?

Najnowsze doniesienia włoskich mediów są jasne - Fiorentina jest zdeterminowana aby pozyskać w letnim oknie transferowym Krzysztofa Piątka i w tej sprawie ma odbyć się niedługo spotkanie pomiędzy przedstawicielami obu klubów. Teraz pojawiły się jednak informacje, które mogą skłaniać Polaka do pozostania w Berlinie.

Jak podaje portal Interia.pl Hertha zrezygnowała ze sprowadzenia Sebastiena Hallera z West Hamu United. Francuz spędził w londyńskim zespole ledwie jeden sezon, gdzie trafił za 50 mln euro z Eintrachtu Frankfurt. W 32 meczach Premier League strzelił 7 bramek i zanotował 2 asysty, ale pod koniec sezonu stracił miejsce w pierwszym składzie, a West Ham nie chce zatrzymywać go za wszelką cenę.

Robert Lewandowski powiedział, kiedy zakończy karierę. Padła konkretna dataRobert Lewandowski powiedział, kiedy zakończy karierę. Padła konkretna dataCzytaj dalej

Hertha nie spełniła oczekiwań Anglików

Obecny klub Krzysztofa Piątka nie zaoferował jednak West Hamowi odpowiedniej kwoty za francuskiego napastnika, przez co negocjacje upadły. Oznacza to, że na tę chwilę Polak wciąż ma silną pozycję w zespole, co może skłaniać go do pozostania.

Sprawa przyszłości polskiego napastnika może rozwiązać się najbliższych dniach, gdy do stołu negocjacyjnego usiądą przedstawiciele Fiorentiny i Herthy. 25-letni napastnik wciąż jest bardzo dobrze postrzegany we Włoszech, ale również w Berlinie zaczął coraz lepiej radzić sobie w zespole prowadzonym przez Bruno Labbadię.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Policjant złapał ją za kółkiem w Brzezinach. Pomimo 3,5 promili we krwi miała jedną prośbę
   2. Górnicy znów grożą strajkiem. Czy to koniec przywilejów dla pracowników kopalni?
   3. Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięć
   4. Pilne informacje w sprawie zdrowia gwiazdora. Miał zmierzyć się z Polakiem, ma koronawirusa. Władze mogły zrobić tylko jedno
   5. Wielki transfer Neymara staje się faktem. Ogromne pieniądze na stole
   6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News