Krzysztof Piątek ma problem
Autor Piotr Bernaciak - 18 Sierpnia 2019

Krzysztof Piątek może stracić miejsce w składzie Milanu. Wielki kłopot Polaka

Krzysztof Piątek był niekwestionowaną gwiazdą ostatniego sezonu Serie A, gdy strzelał ważne gole dla Genoi, by przenieść się potem do Milanu. Teraz może być jednak inaczej. Napastnik reprezentacji Polski ma kłopot.

Krzysztof Piątek ma poważny problem w związku z nadchodzącym rozpoczęciem nowego sezonu. Polski napastnik był niekwestionowaną gwiazdą poprzednich rozgrywek w barwach Rossonerich i wydawało się, że w tym sezonie nie będzie inaczej. Kibice z całego świata twierdzili, że to dopiero początek wielkiej kariery polskiego napastnika, a kolejne gole są kwestią czasu.

Problem w tym, że następne trafienia reprezentanta Polski nie przychodzą. Krzysztof Piątek nie strzelił gola w żadnym ze spotkań towarzyskich, co wzbudziło obawę kibiców z całego świata. Wiele osob boi się, że nasz napastnik stracił świetną dyspozycję z poprzedniego sezonu. Pojawiają się jednak również optymistyczne głosy kibiców, którzy są pewni o wysokiej klasie Polaka.

Poważna kontuzja kluczowego zawodnika Realu Madryt. Nie zagra przez najbliższe tygodniePoważna kontuzja kluczowego zawodnika Realu Madryt. Nie zagra przez najbliższe tygodnieCzytaj dalej

Wiele wskazuje na to, że Krzysztof Piątek rozpocznie nowy sezon Serie A w pierwszym składzie Milanu pomimo tego, że w ostatnim czasie nie spisywał się najlepiej. Marco Giampaolo objął drużynę tego lata, jednak nie ukrywa, że będzie chciał stawiać na polskiego napastnika. Wszystko wskazuje więc na to, że o miejsce w składzie na początku sezonu nasz snajper może być pewny.

Kibice obawiają się jednak, że Piątek to tak zwana gwiazda jednego sezonu, czyli piłkarz, który grał doskonale przez rok i wydawało się, że będzie gwiazdą światowego formatu. Po czasie w takich przypadkach przychodzi jednak nagła zmiana, a zawodnik nie potrafi nawiązac do dawnej dyspozycji. Pojawiają się głosy, że właśnie tak może stać się z Polakiem.

Są jednak również głosy optymizmów, którzy wspominają, że to były tylko mecze towarzyskie, a prawdziwa weryfikacja nadejdzie w lidze. Dodają oni, że Piątek udowodnił już swoją klasę w wielkiej drużynie, jaką jest Milan, i z pewnością nie będzie prezentował się źle w kolejnych spotkaniach.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News