Krzysztof Piątek: żona
instagram.com/paulinapiatek
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Stycznia 2020

Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)

Krzysztof Piątek: żona piłkarza odegrała w jego życiu bardzo ważną rolę. Paulina Piątek, z domu Procyk namówiła zawodnika na zrobienie prawa jazdy i naukę angielskiego, co niewątpliwie pomogło piłkarzowi w zrobieniu międzynarodowej kariery. Oprócz wielkiej mądrości, jaką reprezentuje ukochana napastnika AC Milan, jest ona jedną z najpiękniejszych Polek, a jej zdjęcia wzbudzają niemałe emocje wśród internautów. Taka żona to najprawdziwszy skarb.

Krzysztof Piątek: żona napastnika AC Milan to jedna z najpiękniejszych i najmądrzejszych kobiet w polskiej piłce. Paulina Procyk poznała piłkarza, gdy ten był dopiero u progu wielkiej kariery. Napastnik reprezentacji Polski mógł zawsze na nią liczyć, a sama darzyła go wielkim wsparciem i miłością. Para od 1 czerwca 2019 roku jest małżeństwem, a sam Piątek może mówić o prawdziwym szczęściu - tak piękna i mądra kobieta u boku to najprawdziwszy skarb.

Koszmarna kontuzja reprezentanta Polski. Nie pojedzie na Euro, smutne informacjeKoszmarna kontuzja reprezentanta Polski. Nie pojedzie na Euro, smutne informacjeCzytaj dalej

Krzysztof Piątek: żona. Niezwykła historia związku piłkarza

Związek Piątka z Pauliną Procyk zaczął się lata temu, kiedy piłkarz grał jeszcze w Ekstraklasie w barwach Zagłębia Lubin. Starsza o cztery lata partnerka zawodnika od samego początku robiła na nim duże wrażenie, pokazując swoją wielką urodę i mądrość. Według doniesień medialnych to właśnie ona miała zmotywować go do cięższej pracy na boisku, zrobienia prawa jazdy, a także nauki angielskiego, ponieważ wierzyła, że w napastniku drzemie potencjał na grę w największych, europejskich klubach. Nie pomyliła się.

Sezon 2018/2019 był bardzo udany dla byłego zawodnika Cracovii, który był jednym z najlepszych strzelców Serie A, a jego transfer z Genoi do AC Milan był prawdziwą sensacją dla kibiców z Polski i Włoch. Sam piłkarz wyrobił sobie w trakcie pobytu we Włoszech znakomitą renomę, dzięki czemu może dzisiaj przebierać w ofertach europejskich gigantów. Zawodnik reprezentacji w podziękowaniu za swoje sukcesy postanowił oświadczyć się ukochanej, a od 1 czerwca 2019 roku są oni szczęśliwym małżeństwem.

Ślub jak z bajki

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w zamku Joannitów w Łęgowie obok Świebodzina. Uroczystość była bardzo ważnym wydarzeniem dla piłkarza, który pilnował, aby w okolicy nie pojawiali się paparazzi. Niektórym dziennikarzom udało się jednak wejść na uroczystość i zrelacjonowali oni, jak wyglądała ceremonia.

– Ślub był skromny. Nie było łez wzruszenia, pan młody wydawał się być lekko zawstydzony. Krzysztof Piątek miał na sobie granatowy garnitur, a panna młoda skromną zwiewną białą suknię odcinaną pod biustem i luźno puszczoną z rozporkiem na nodze. Orszak przechodził z zamku do kościoła tak, by nikt niczego nie widział. Pan młody nawet obiegł kościół, żeby pozostać niezauważonym - powiedział jeden z anonimowych dziennikarzy

Krzysztof Piątek: żona

Krzysztof Piątek: żona

Krzysztof Piątek: żona

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczne zaskoczenie. FC Barcelona ogłosiła nowego trenera, miliony kibiców pierwszy raz o nim usłyszą
  2. Znany dziennikarz apeluje do Jerzego Brzęczka. "Jeszcze raz o to proszę"
  3. Lukas Podolski komentuje swoją przyszłość. Ważna informacja dla kibiców Ekstraklasy : Tu nigdy nie zagram
  4. Robert Lewandowski apeluje do kibiców. Chodzi o zdrowie małego chłopca
  5. Dawid Kubacki dostał reprymendę od kolegi z kadry. Poszło o jego ostatnie występy
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News