Krzysztof Piątek, Paulina Piątek
Instagram
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 14 Lutego 2020

Żona Krzysztofa Piątka publikuje romantyczne zdjęcie. Złożyła piękne życzenia walentynkowe (FOTO)

Krzysztof Piątek od niespełna roku nie jest już kawalerem. Jego żona Paulina Piątek z okazji Walentynek opublikowała wspólne zdjęcie z napastnikiem reprezentacji Polski, na którym uwieczniono ważny dla pary moment.

Krzysztof Piątek może pochwalić się piękną małżonką. Nasz najper oraz jego żona Paulina wzięli ślub w czerwcu zeszłego roku. Żona polskiego piłkarza z okazji Walentynek przypomniała nie tylko dzień ślubu, ale także początek ich związku.

Żona Krzysztofa Piątka opublikowała piękną fotografię

"Nasza 7 rocznica. 8 miesięcy po ślubie. Chcę tylko powiedzieć "dziękuję" kochanie. Za ogrom miłości, wsparcia i przyjaźni każdego dnia. Kocham Cię" - napisała na Instagramie żona napastnika Herthy Berlin.

Paulina Piątek zwróciła się także do gości weselnych oraz sympatyków jej męża. "Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy sprawili, że był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu - wspomniała ślub z piłkarzem. "A Wam kochani życzę ogromu miłości i przyjaźni każdego dnia. Nie tylko od święta" - dodała.

Kim jest żona Krzysztofa Piątka?

Paulina Piątek ukończyła studia prawnicze, ale nie pracuje w zawodzie. Poświęciła swoją karierę dla męża. Wraz z Krzysztofem najpierw przeprowadziła się do Krakowa, następnie do Genui, Mediolanu i Berlina.

- Ja wiem, że większość uważa, że żony piłkarzy nie robią nic prócz zakupów i chodzenia po restauracjach. Każdy ma takie prawo. [...] Ten kto mnie zna wie, że nigdy nie siedzę na... i wiecznie coś robię. Zastanawiam się tylko czy jeśli ktoś nie ma etatu to znaczy, że nic nie robi? Czy jeśli nie masz dzieci to nie masz zajęć?!Pewnie gdybym rozpoczęła pracę w supermarkecie jednych bym usatysfakcjonowała, inni mieliby powód do dyskusji: jak to? Po co? Nauczyłam się, że ludziom nie da się dogodzić i ja nawet nie chcę. Znam poczucie własnej wartości, wiem jak ciężkie studia skończyłam i wiem, że poświęciłam je dla pracy mojego męża - komentowała niedawno swoją decyzję.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska w dzieciństwie przeżyła prawdziwy koszmar. Mało kto wie o jej problemach
  2. Polscy kibice rozpoczęli specjalną akcję. Wszystko przez kontrowersyjne działania Ekstraklasy
  3. Zmiany w regulaminie na złość Polsce? Trener reprezentacji jest wściekły
  4. Jeszcze nie wszystko stracone. Reprezentant Polski może pojechać na Euro
  5. Zbigniew Boniek wskazał swojego następcę. Działacz niebawem ogłosi start
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News