Krzysztof Piątek: żona
instagram.com- paulina piątek
Autor Mateusz Wysokiński - 23 Stycznia 2020

Żona Krzysztofa Piątka przerwała milczenie. "Dlatego nie pracuję"

Krzysztof Piątek: żona piłkarza utrzymuje się z pensji napastnika AC Milan. Kiedy fani zaczęli zastanawiać się, czemu Paulina Piątek mimo wykształcenia prawniczego obecnie nigdzie nie pracuje. Prawda na ten temat zadziwi wielu miłośników talentu napastnika reprezentacji Polski.

Krzysztof Piątek: żona piłkarza pomogła mu osiągnąć wszystko to, co obecnie ma piłkarz AC Milan. Zawodnik, który swoją żonę poznał jeszcze, gdy bronił barw Zagłębia Lubin, miał dzięki niej przyłożyć się do nauki języka angielskiego, a także zrobić prawo jazdy. Mimo że Paulina Piątek ma wykształcenie prawnicze, to obecnie nie pracuje. Żona gwiazdy reprezentacji Polski wytłumaczyła, dlaczego przyszło jej żyć z pensji piłkarza.

Wiemy gdzie zagra Podolski. Na te informacje czekali wszyscy kibiceWiemy gdzie zagra Podolski. Na te informacje czekali wszyscy kibiceCzytaj dalej

Krzysztof Piątek: żona piłkarza nie pracuje. Wytłumaczyła dlaczego

Bycie żoną piłkarza dla wielu ukochanych znanych zawodników jest spełnieniem marzeń o luksusie i życiu bez stresów. Paulina Piątek, która pracowała w Polsce jako prawniczka, od czasu gry swojego męża we Włoszech nie podjęła jednak żadnego zajęcia. Teraz wiemy już, co za tym stoi.

- Ja wiem, że większość uważa, że żony piłkarzy nie robią nic prócz zakupów i chodzenia po restauracjach. Każdy ma takie prawo. [...] Ten kto mnie zna wie, że nigdy nie siedzę na... i wiecznie coś robię. Zastanawiam się tylko czy jeśli ktoś nie ma etatu to znaczy, że nic nie robi? Czy jeśli nie masz dzieci to nie masz zajęć?!Pewnie gdybym rozpoczęła pracę w supermarkecie jednych bym usatysfakcjonowała, inni mieliby powód do dyskusji: jak to? Po co? Nauczyłam się, że ludziom nie da się dogodzić i ja nawet nie chcę. Znam poczucie własnej wartości, wiem jak ciężkie studia skończyłam i wiem, że poświęciłam je dla pracy mojego męża - mówi Paulina Piątek.

"Żyję tak, jak wy"

Żona piłkarza zaznacza jednak, że mimo luksusów podejmuje się zwykłych prac domowych tak, aby coś robić.

- Nie mam pomocy domowej, pani do sprzątania, szofera, kucharza. Żyję tak jak wy. Latam z mopem i odkurzaczem, noszę siaty z zakupami, gotuję, wychodzę z psem czy myję okna. Nie oceniajmy ludzi na podstawie rzeczy materialnych, to krzywdzące. Kiedyś nie mieliśmy nic, wszystkiego dorobiliśmy się ciężką pracą... Pieniądze w życiu to nie wszystko - już kiedyś to mówiłam - zaznaczyła Paulina Piątek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz krytykuje polskiego skoczka. Padły bardzo mocne słowa
  2. Legenda polskiego sportu zmaga się z chorobą. Pojawiły się szansę na uzdrowienie
  3. Polski trener dostał pracę za granicą. Znają go wszyscy kibice Ekstraklasy
  4. Ważna decyzja polskiego działacza. Uderzył w skorumpowanych Rosjan
  5. Nowy piłkarz Legii już strzela bramki. Pomoże w zdobyciu mistrzostwa
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News