KSW Pudzian koniec
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 10 Listopada 2019

Mariusz Pudzianowski zakończy karierę? Komentarz szefa KSW mówi sam za siebie

KSW cieszy się zainteresowaniem kibiców sportów walki z całego świata. Jedna z największych gwiazd federacji może niebawem przejść na sportową emeryturę. Znany włodarz swoją wypowiedzią napędził domysły fanów.

KSW należy obecnie do najbardziej znanych federacji sportów walki. Co prawda wciąż nie może równać się z UFC, jednak mimo wszystko wiele osób chce oglądać zmagania zawodników z całego świata w ringu. Federacja przeszła długą drogę, od walk zawodników znanych jedynie wśród polskich fanów, do gwiazd światowego formatu, co zasługuje na docenienie.

Po ostatniej walce z udziałem Mariusza Pudzianowskiego internauci zaczęli głośno zastanawiać się, jak długo będziemy mogli go jeszcze oglądać w akcji. "Dominator" nie jest przecież już młodym zawodnikiem i wiele wskazuje na to, że niebawem możemy usłyszeć ważną wiadomość. Wskazał na to również szef KSW, Martin Lewandowski, w jednym z wywiadów krytykując postawę Pudziana.

Fenomenalna walka Mariusza Pudzianowskiego na KSW. Fenomenalna walka Mariusza Pudzianowskiego na KSW. "Dominator" ośmieszył przeciwnika [WIDEO]Czytaj dalej

KSW zbiera gigantyczną widownię

W trakcie ostatniej walki na KSW 51 Mariusz Pudzianowski zmierzył się z Erko Junem, reprezentantem Bośni, który był przekonany o tym, że jest w stanie pokonać mężczyznę nagrodzonego kiedyś tytułem najsilniejszego człowieka na świecie. Choć rywal Polaka długo radził sobie nieźle, to ostatecznie "Dominator" pokonał go przez nokaut po sprowadzeniu do parteru.

Po walce sporo mówiło się o nienajlepszym stylu wygranej, który zaprezentował Mariusz Pudzianowski. Widzowie głośno komentowali, że prezentował się on po prostu zbyt słabo, by w kolejnej walce mieć szansę na nawiązanie walki z rywalem. Pojawiły się pytania, czy Polak nie przejdzie na sportową emeryturę i nie zakończy długiej i bogatej w sukcesy kariery.

KSW od lat współpracuje z Mariuszem Pudzianowskim

- Nie jest dobrze, nie rozwija się, jest przewidywalny. Mam wrażenie, że Pudzianowski od jakiegoś czasu stoi w miejscu - mówi Martin Lewandowski, szef KSW

Rośnie nam następca Lewandowskiego w reprezentacji. Piękny gol młodego kadrowicza zapewnił trzy punktyRośnie nam następca Lewandowskiego w reprezentacji. Piękny gol młodego kadrowicza zapewnił trzy punktyCzytaj dalej

Kiedy możemy się więc spodziewać zakończenia kariery przez Mariusza Pudzianowskiego? Jak sam mówił, nie zamierza przechodzić na emeryturę już po tej walce, ale nie ukrywa, że z pewnością dojdzie do tego już niedługo. Wiele wskazuje na to, że zostały mu trzy lub cztery walki w KSW.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News