KSW
KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East New
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Kwietnia 2020

Conor McGregor pojawi się na KSW? Zadziwiające doniesienia, to naprawdę możliwe

KSW to najbardziej prestiżowa federacja sportów walki w Polsce. Organizacja cieszy się renomą również poza granicami naszego kraju, co przyciąga do udziału w walkach cenionych zawodników z całego świata. Jeden z najbardziej znanych fighterów może już wkrótce pojawić się w Polsce na kolejnej gali.

KSW w ostatnich latach zanotowała ogromny wzrost popularności. Wszystko za sprawą profesjonalnej organizacji walk i kontraktowaniu najlepszych zawodników, takich jak Mamed Khalidov, Jan Błachowicz czy Mariusz Pudzianowski. Na gali w polsce może pojawić się sam Conor McGregor.

Marcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenieMarcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Trzech złodziei chciało okraść mężczyznę. Nie wiedzieli, kim jest. Wszyscy trafili do szpitala
  2. Rząd stopniowo będzie odmrażał gospodarkę. Wiemy, jakie restrykcje będą znoszone


KSW ma duże ambicje. Chce podpisać umowę ze słynnym zawodnikiem

Właściciele federacji KSW mają ambitne plany i chcą zakontraktować zawodników o uznanej marce. Podobno w trakcie negocjacji z organizacją Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego jest Artiom Łobow, były zawodnik UFC, a prywatnie jeden z najbliższych przyjaciół Conora McGregora. Irlandczyk często towarzyszy swojemu koledze podczas toczonych przez niego pojedynków.

Tak było między innymi w 2017 roku, gdy obaj zjawili się w gdańskiej Ergo Arenie. Łobow, by stoczyć pojedynek z Andre Filim podczas gali UFC Fight Night 118, McGregor, by dopingować swojego sparingpartnera i przyjaciela. Słynny Irlandczyk wówczas szczęścia “Rosyjskiemu Młotowi” nie przyniósł, gdyż przegrał on starcie.

Patogwiazda Fame MMA oznajmiła, co zrobi po kwarantannie. Obrzydliwe, tylko jedno jej w głowiePatogwiazda Fame MMA oznajmiła, co zrobi po kwarantannie. Obrzydliwe, tylko jedno jej w głowieCzytaj dalej


Conor MCGregor może przyjechać do Polski. Jego przyjaciel zdradza plany

Obaj panowie mogą ponownie pojawić się w Polsce, jeśli Łobow osiągnie porozumienie w sprawie występów w KSW. Mówi się, że mógłby on stoczyć pojedynek z Maciejem Wrzoskiem. Artiom Łobow udzielił wywiadu dla kanału ETOTO TV na Youtube, w którym zdradził szanse na prawdopodobny przyjazd McGregora do Polski.

- Jeśli wszystko wróci do normy, to jest taka możliwość. Conor to zapracowany facet. Toczy walki, prowadzi biznesy i jest tatą dwójki dzieci. Do niczego go nie zmuszę, ale kiedy tylko może, zawsze mogę liczyć na jego wsparcie - powiedział w rozmowie z Maciejem Turskim.

Źródło: ETOTO TV

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Drugi raz ogłaszają stan wyjątkowy. Koronawirus powrócił, druga fala, przykra wiadomość z zagranicy
  2. Zima nie powiedziała ostatniego słowa. IMGW ostrzega, temperatura znacznie się obniży
  3. Marcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenie
  4. Córka Tomasza Adamka zmieniła się nie do poznania. Mała Roksana wyrosła na piękną kobietę (FOTO)
  5. Robert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyć
  6. Od środy maseczki kupisz w popularnej sieciówce. Zapłacisz 1,62 zł za jedną

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News