KSW
Youtube KSW
Autor Mateusz Dziubiński - 15 Listopada 2020

Piorunujący nokaut na KSW. Walka trwała 12 sekund, zawodnik nie mógł wstać przez kilka minut (WIDEO)

KSW 56. za nami. Kolejne wydarzenie zorganizowane przez jedną z najbardziej prestiżowych organizacji MMA w Europie, jak zwykle przyniosło kibicom sportów walki mnóstwo emocji. Podczas jednego z najciekawiej zapowiadających się starć mogliśmy obejrzeć efektowny nokaut. Walka pomiędzy dwoma słynnymi zawodnikami trwała zaledwie 12 sekund, a przegrany musiał skorzystać z pomocy lekarskiej, gdyż nie był w stanie podnieść się z maty.

KSW 56. to już historia. Kolejne wydarzenie zorganizowane przez polską federację okazało się wielkim świętem sportów walki. Emocji i efektownych akcji nie brakowało, a autorem najbardziej niesamowitego zakończenia był słynny Filip Pejić.

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jana Tomaszewskiego, złapaliśmy się za głowy. To wielka gwiazda telewizjiGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jana Tomaszewskiego, złapaliśmy się za głowy. To wielka gwiazda telewizjiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Właśnie podano druzgocącą informację. Nie żyje zasłużony polski piłkarz, jego mecze śledziło wielu Polaków
  2. Ferie zimowe 2021. Rząd odwoła coroczną przerwę w nauce? Już wszystko wiadomo
  3. Jerzy Brzęczek zdradził, kto stanie w bramce reprezentacji Polski. Duże zaskoczenie, wielka zmiana


KSW 56 za nami, niesamowity nokaut ozdobą wieczoru

W sobotni wieczór odbyło się kolejne wydarzenie, którego nie mógł przegapić żaden prawdziwy kibic sportów walki. W Łodzi odbyła się gala KSW 56. Podczas walk nie zabrakło tego, co fani lubią najbardziej, czyli efektownych akcji i brutalnych nokautów,

Jednym z najciekawiej zapowiadających się pojedynków, było starcie pomiędzy Sebastianem Rajewskim a Filipem Pejiciem. Faworytem w oczach kibiców i ekspertów był Polak, który był niepokonany od kilku miesięcy i miał na koncie serię pięciu zwycięstw z rzędu. Chorwat natomiast ostatnie dwa starcia kończył jako pokonany.

Pierwotnie kto inny miał być w sobotę rywalem Sebastiana Rajewskiego. Pochodzący z Poznania zawodnik miał zmierzyć się z Michałem Sobiechem, jednak ten zmuszony był wycofać się z walki z powodu kontuzji ręki. Jego miejsce zajął Filip Pejić.

Nie jest to pierwszy raz, gdy 28-latek wychodzi do ringu w zastępstwie innego zawodnika. Podczas gali KSW 53 zastąpił Mateusza legierskiego w pojedynku z Romanem Szymańskim. Przegrał jednak wówczas po technicznym nokaucie.

Justyna Żyła zmartwiła tysiące Polaków. Tym razem nie chodzi o Piotra Żyłę, zaczęło się od zdjęcia bez ubrań (FOTO)Justyna Żyła zmartwiła tysiące Polaków. Tym razem nie chodzi o Piotra Żyłę, zaczęło się od zdjęcia bez ubrań (FOTO)Czytaj dalej


Filip Pejić z jednym z najszybszych nokautów w historii

Przewidywania ekspertów nic jednak nie znaczyły, gdy rozpoczęła się walka. Jak się okazało, wszyscy typowali błędnie. Filip Pejić popisał się niesamowicie efektowną akcją, która pozwoliła mu w mgnieniu oka pokonać swojego rywala.

Filip Pejić posłał Sebastiana Rajewskiego na deski już po 12 sekundach! Chorwat trafił potężnym prawym, po którym Polak bezwładnie runął na matę. Pejić doskoczył jeszcze do rywala, by dokończyć dzieła, ale już w tym momencie rywal był zupełnie zdezorientowany.

Sędzia natychmiast przerwał pojedynek, widząc bezwładnie leżącego na macie Rajewskiego. Zawodnik z Poznania po walce musiał skorzystać z pomocy lekarzy. Filip Pajić mógł natomiast rozpocząć świętowanie.

Walka trwała jedynie 12 sekund i był to jeden z najszybszych nokautów w historii KSW. - "Nitro" wrócił, sku***syny. Jestem tutaj, żeby pisać historię i zostać mistrzem. To dla mojego dziecka - powiedział po walce podekscytowany zwycięzca.

Źródło: KSW

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo dziwne zjawisko dotyczy całego wszechświata. Naukowcy nie wierzą we własne odkrycie
  2. Anita i Adrian ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzielili się ważną informacją. Fani wspierają parę w ich decyzji
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jana Tomaszewskiego, złapaliśmy się za głowy. To wielka gwiazda telewizji
  4. Anna Lewandowska dodała wymowne zdjęcie. Fani oszaleli, rodzina się powiększyła? (FOTO)
  5. Łukasz Fabiański nie mógł dłużej milczeć. Zabrał głos ws. sytuacji w Polsce, ważne słowa polskiego bramkarza
  6. Łódź. Śmierć na skrzyżowaniu - dwie młode osoby zginęły na miejscu
  7. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News