KSW Mańkowski Wrzosek
screen - youtube.com
Autor Łukasz Kowalski - 22 Maja 2020

Mateusz Borek ujawnił, kto zawalczy na KSW. Będzie się działo

KSW ma zorganizować najbliższą galę już w lipcu. Jak powiedział w programie "Oktagon Live" na "Kanale Sportowym" Mateusz Borek podczas najbliższej gali ma dojść do hitowych walk. Swój koniec w klatce ma znaleźć konflikt między Borysem Mańkowskim a Marcinem Wrzoskiem.

W programie "Oktagon Live" na "Kanale Sportowym" Mateusz Borek potwierdził, że na najbliższej gali KSW dojdzie do walki pomiędzy Mateuszem Gamrotem a Normanem Parke'iem o pas mistrzowski. Kolejnym z hitowych pojedynków będzie starcie Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem. Dziennikarz zapowiedział również, że wróci do walk Tomasza Drwala.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego syna
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiecMedia z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiecCzytaj dalej

KSW zaplanowało hitową walkę

O pojedynku Wrzoska z Mańkowskim mówi się od dłuższego czasu. W kwietniu zawodnicy prowadzili małą medialną wojnę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wszystko zaczęło się od wypowiedzi w połowie kwietnia, w której Wrzosek zasugerował, że Mańkowski nie jest dla niego godnym rywalem. Na odpowiedź Mańkowskiego nie trzeba było długo czekać.

- W czasie, kiedy ty wszedłeś do mojego świata, ja miałem już 15 walk na koncie. I ty śmiesz mówić o tym, że jesteś prawdziwym zawodnikiem insynuując, że ja nim nie jestem? Nie bądź ku**a śmieszny człowieku. Człowieku, weź się lepiej za siebie, bo patrząc na to, jak wyglądasz, to wydaje mi się, że na 70 kg będzie dla ciebie problem zrobić wagę. Nie wiem, czy ty w ogóle trenujesz? Ale wiesz co, nawet jak nie zrobisz tej wagi, to od ciebie siana nie chcę. Wystarczy mi po prostu bonus za wygraną - powiedział "Diabeł Tasmański". Odpowiedź Wrzoska była równie szybka.

- Martwię się o jego zdrowie. Po tym wpie**olu od Roberto Soldica widoczne są zmiany w jego zachowaniu, mogło tam dojść do jakiegoś uszkodzenia mózgu i jakiejś zmiany. Więc po prostu nie chcę by to robił. YouTube mu fajnie wychodzi, a ja jako kolega po prostu martwię się o niego i wolę by się tym zajął - odpowiedział "The Polish Zombie".

Robert Lewandowski opowiedział o swoim najtrudniejszym momencie. To było niedawno, nikt nawet nie wiedziałRobert Lewandowski opowiedział o swoim najtrudniejszym momencie. To było niedawno, nikt nawet nie wiedziałCzytaj dalej

Panowie mieli skrzyżować rękawice już wcześniej

Menadżer Mańkowskiego, Paweł Kowalik zdradził, że już wcześniej był pomysł, żeby obaj panowie zmierzyli się w oktagonie, ale nie było, żadnych konkretnych ruchów ze strony KSW. Jak dodaje, teraz federacja jest bardzo zainteresowana walką Wrzoska z Mańkowskim.

- Czekaliśmy bardziej na potwierdzenie szczegółów. Gdzieś faktycznie pojawił się taki temat, ponieważ obaj walczyli z Normanem i oboje byli blisko zwycięstwa z nim, a teraz są w jednej kategorii więc można było to jakoś sprzedać. Brakowało w tej walce takiego efektu wow, no i później Marcin Wrzosek go dodał. Jestem za, jeśli chodzi o ten pojedynek, tym bardziej, jeżeli mówimy o walkach pomiędzy Polakami to będzie trudno to przebić. Da się to odczuć, że KSW jest dużo bardziej za zorganizowaniem takiej walki niż było to do tej pory - powiedział.

Walka Mateusza Gamrota z Normanem Parke'iem będzie już trzecią konfrontacją tych zawodników. Podczas KSW 39 po trzech rundach na punkty wygrał Polak. W rewanżu podczas KSW 41 nie rozstrzygnięto zwycięzcy przez nieumyślny faul Gamrota, do którego doszło w 2. rundzie spotkania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Patogwiazda Fame MMA przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie (FOTO)
  4. Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofili
  5. Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemy
  6. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News