KSW Marterla Walka
screen - youtube.com
Autor Łukasz Kowalski - 28 Maja 2020

Legenda KSW wraca do walki. Zamierza jeszcze raz podbić serca kibiców. "Nie powiedziałem ostatniego słowa"

KSW straciło swoją jedną ze swoich legend. Zawodnik, który przez lata był mistrzem tej federacji będzie walczył 20 czerwca w innej organizacji. Michał Materla zapowiedział, że wróci do walk. Jednak nie będzie to podczas gali KSW. Zawodnik zapoweidział, że 20 czerwca stoczy walkę podczas European Fight Masters.

KSW miało zorganizować swoją galę w marcu, jednak ze względu na epidemię koronawirusa galę przełożono. Niedawno władze federacji poinformowały, że gala odbędzie się 11 lipca. Jedną z gwiazd następnego KSW 53 miał być Michał Materla. Zawodnik niedawno ogłosił, że 20 czerwca stoczy walkę w innej federacji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Jeszcze nie dawno czarował fanów swoją grą, niestety, nie żyje. Młody piłkarz został znaleziony martwy w domuJeszcze nie dawno czarował fanów swoją grą, niestety, nie żyje. Młody piłkarz został znaleziony martwy w domuCzytaj dalej

KSW traci swoją legendę

Michał Materla jest jedną z KSW. Zawodnik występował w tej federacji niemal od początku jej istnienia. Materla zadebiutował w KSW w 2006 roku podczas KSW 6, gdzie wygrał turniej w wadze średniej. Później w latach 2012 - 2015 był międzynarodowym mistrzem KSW w wadze średniej. Ostatnią walkę w tej ederacji stoczył ponad rok temu - na KSW 49 w Ergo Arenie. Materla przegrał wtedy z drugi raz ze Scottem Askhamem przez nokaut w trzeciej rundzie.

Teraz 36-latek zapowiedział, że 20 czerwca będzie walczył w gali European Fight Masters. Polak o swojej decyzji poinformował kibiców w specjalnym spocie promującym galę. - Niektórzy mówią, że nie wrócę. Mówią, że jestem za stary, za wolny, zbyt mocno poobijany. Twierdzą, że przyjąłem zbyt dużo ciosów. Sugerują, żebym skończył ze sportem zawodowym, przeszedł na emeryturę. Powiem Wam tylko tyle: Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa i jeszcze was zaskoczę. Wiele w życiu przeszedłem i nie z takich sytuacji wychodziłem. Żeby się rozwijać, istotne jest, żeby z każdej porażki wyciągać wnioski. Pamiętajcie, może mi zabraknąć kondycji, techniki, ale nigdy nie zabraknie mi charakteru. Wracam! - powiedział zawodnik.

Stoch i koledzy zostali odcięci od świata. Lekarz kadry wyjawił tajemnicę ich treningów, wstrząsające doniesieniaStoch i koledzy zostali odcięci od świata. Lekarz kadry wyjawił tajemnicę ich treningów, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Materla poza KSW walczył ostatni raz 11 lat temu

Materla po raz ostatni poza KSW walczył podczas gali Pro Fight 3 ponad 11 lat temu. Na tej Gali Materla przegrał z Czechem Bohumilem Lungrikiem już w pierwszej rundzie.

Na razie nie wiadomo kto będzie rywalem Materli podczas European Fight Masters. Organizatorzy potwierdzili, że transmisja odbędzie się w systemie PPV.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wykryli 101 niezidentyfikowanych obiektów latających. Wyznanie Francji
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Pięciu producentów samochodów wydłuża gwarancję. Twoje auto też może być objęte programem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News