KSW Gamrot Parke
facebook.com/mmateuszgamrot/?tn-str=k*F
Autor Aleksy Kiełbasa - 30 Czerwca 2020

KSW 53. Norman Parke lekceważy Gamrota

MMA. Od jakiegoś czasu trwa konflikt Normana Parke z Mateuszem Gamrotem. Irlandczyk z Północy ponownie zlekceważył Polaka, ale wszystko niedługo może się wyjaśnić. Obaj zawodnicy wejdą do klatki 11 lipca, w trakcie gali KSW 53.

Norman Parke i Mateusz Gamrot stanęli naprzeciw siebie już dwukrotnie. Pierwszy ich walka odbyła się w 2017 roku. Wówczas, po wyrównanym boju Polak pokonał rywala z Irlandii Północnej przez jednogłośną decyzję sędziów. Według ekspertów, to właśnie Parke w tym pojedynku postawił najbardziej wymagające warunki, z jakimi do tej pory przyszło się mierzyć Gamrotowi.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna
Wpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuWpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuCzytaj dalej

Awantura na KSW 40

Do rewanżowego starcia obu zawodników doszło w Dublinie podczas KSW 40 kilka miesięcy później. Walka zakończyła się awanturą w klatce. Pojedynek przerwano w drugiej rundzie z przez przypadkowy faul Mateusza Gamrota. Norman Parke nie był przekonany o celowości przewinienia rywala. To był moment, który sprawił, że zawodnicy wyraźnie za sobą nie przepadają.

Tajemnicza śmierć gwiazdy sportu. Był bohaterem swojego kraju, kibice go kochaliTajemnicza śmierć gwiazdy sportu. Był bohaterem swojego kraju, kibice go kochaliCzytaj dalej

„Jak możesz wciąż być mistrzem”

Regularny pas jest w posiadaniu Mateusza Gamrota, a Polak swoją ostatnią walkę stoczył dawno, bo w grudniu 2018 roku. Właśnie ten fakt był przedmiotem zaczepki ze strony Normana Parke.Parke Instagram

"Jak możesz być wciąż mistrzem po tym jak nie walczyłeś w MMA przez 2 lata" - napisał na Instagramie Irlandczyk, który jest tymczasowym mistrzem KSW w wadze lekkiej.

Po długich negocjacjach z KSW, nasz zawodnik wraca do klatki polskiej federacji, aby rozstrzygnąć w walce prywatne niesnaski z weteranem UFC.

O tym kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko, będziemy mogli się przekonać 11 lipca w trakcie gali KSW 53. Wydarzenie będzie transmitowane w systemie PPV w cenie 29 zł.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały tylko 4 dni na dopełnienie obowiązku. ZUS ostrzega, inaczej nie będzie można skorzystać ze zwolnienia
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News