Neymar Transfer
NJR10, Youtube channel
Autor Piotr Bernaciak - 13 Lipca 2019

Kto za Neymara w PSG? 3 gwiazdorów Barcy przyjdzie na raz!

Kto przyjdzie do PSG na miejsce Neymara? Jedno jest pewne. Szejk musi zastąpić brazylijskiego gwiazdora bardzo poważnymi nazwiskami. Kibice domagają się bomby transferowej, a włodarze paryskiego klubu rozumieją sytuację. Na liście mają już 3 gwiazdorów FC Barcelony, którzy mają przenieść się do Paryża w jednym momencie! To byłby prawdziwy transferowy hit.

Mimo, że FC Barcelona kupiła już Antoine Griezmanna za 120 milionów euro, Duma Katalonii chce jeszcze bardziej wzmonić zespół przed nadchodzącym sezonem. Wszystko wskazuje na to, że do Barcelony powróci Neymar, który nie chce już grać w PSG.

Co na to włodarze paryskiego klubu? Zamierzają ściągnąć w miejsce Neymara aż 3 gwiazdorów FC Barcelony! Jak podaje "SportBild", władze FC Barcelony już przygotowały listę czterech piłkarzy, spośród których Paryżanie mogą wybrać aż trzech. Całe trio przyszłoby do PSG w zamian za Neymara.

Kto znajduje się na liście gwiazd, które mają przenieść się do PSG w zamian za Neymara? Zarząd FC Barcelony przedstawił włodarzom paryskiego klubu spis czterech nazwisk, spośród których Paryżanie mogą wybrać trzech graczy. Na liście znajdują się: Ousmane Dembele, Philippe Coutinho, Nelson Semedo i Samuel Umtiti.

FC Barcelona po zakupie Antoine Griezmanna nie może już szastać pieniędzmi, by nie naruszyć zasad Finansowego Fair Play. To właśnie dlatego bardziej nastawiają się na transakcję w formie wymiany piłkarzy.

Z kolei Neymar ma nadzieję, że władze klubów dogadają się, bowiem nie wyobraża sobie kolejnego sezonu w barwach PSG.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News