Kwarantanna
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Lipca 2020

Szokująca sytuacja w trakcie meczu znanej ligi. Bramkarz dostał nakaz opuszczenia boiska i udania się na kwarantannę

Kwarantanna wprowadzona w większości państw świata na czas pandemii koronawirusa dotknęła oczywiście także kluby piłkarskie. Rozgrywki w poszczególnych ligach są stopniowo wznawiane, jednak ryzyko ze strony koronawirusa nie zniknęło. Do szokującej sytuacji doszło w meczu jednej z czołowych europejskich lig. Zawodnik jednej z drużyn otrzymał polecenie natychmiastowego opuszczenia boiska i udania się na kwarantannę.

Kwarantanna została zastosowana jako środek zapobiegawczy u zawodnika jednej z drużyn znanej europejskiej ligi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że piłkarz otrzymał polecenie w trakcie meczu, gdy przebywał na stadionie.

Kamil Stoch zdradził kibicom swoje plany. Wraz z żoną planuje coś wspaniałego, wszystko wyszło na zdjęciu (FOTO)Kamil Stoch zdradził kibicom swoje plany. Wraz z żoną planuje coś wspaniałego, wszystko wyszło na zdjęciu (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata


Kwarantanna dla piłkarza w trakcie meczu

Rozgrywki piłkarskie w najlepszych ligach europejskich w większości udało się wznowić po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa. Możemy ponownie oglądać najlepszych piłkarzy świata, jednak zagrożenie ze strony wirusa z chińskiego Wuhan nie zniknęło. Świadczy o tym sytuacja z Portugalii, gdzie koronawirus sprawił, że zawodnik jednej z drużyn, które były w trakcie rozgrywania meczu, musiał natychmiast poddać się kwarantannie.

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas spotkania Belenenses z Moreirense. Jak podali przedstawiciele portugalskiej ligi, bramkarz Belenenses, Andre Moreira, w przerwie meczu musiał opuścić stadion i natychmiast poddać się kwarantannie. Golkiper został odesłany, gdyż miał w ostatnim czasie kontakt z innym zawodnikiem, u którego wynik testu na COVID-19 dał wynik pozytywny, czyli innym bramkarzem drużyny, Joao Monteiro.

Agnieszka Radwańska w końcu przerwała milczenie. Zdradziła informacje o swoim porodzie, fani na nie czekaliAgnieszka Radwańska w końcu przerwała milczenie. Zdradziła informacje o swoim porodzie, fani na nie czekaliCzytaj dalej


Niecodzienna sytuacja w portugalskiej ekstraklasie

- W przerwie meczu zawodnik (Andre Moreira) otrzymał nakaz opuszczenia stadionu w związku z decyzją krajowych władz zdrowia i doktor Gracy Freitas, która stwierdziła, że kryteria dystansu społecznego i kwarantanny nie były respektowane - czytamy w komunikacie wydanym przez władze ligi. Moreira w meczu z Moreirense był rezerwowym i z poziomu ławki obejrzał pierwsza część spotkania. Belenenses ostatecznie przegrało 1:0. W doliczonym czasie szansę na wyrównanie zmarnował Nuno Coelho, który nie wykorzystał rzutu karnego.

Źródło: eurosport.tvn24.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz w domu stare płyty? Niektóre są warte fortuny, warto przetrzepać piwnice, bo można sporo zarobić
  2. Fenomenalne nagranie. Przelot komety uchwycony przez Międzynarodową Stację Kosmiczną
  3. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News