Kwarantanna mistrz świata
Fotoreporter Sirotti Stefano/Imago Sport and News/East News
Autor Piotr Bernaciak - 19 Kwietnia 2020

Mistrz świata złamał kwarantannę i wywołał burzę. "Może mnie pocałować"

Kwarantanna powinna być dla każdego świętością i nikt nie powinien łamać jej zasad. Wzór powinien iść z góry, jednak w tym wypadku jest zupełnie inaczej. Wszystko przez zadziwiające zachowanie mistrza świata, który pokazał swoje podejście do kwarantanny.

Kwarantanna nałożona jest obecnie na dziesiątki tysięcy osób na całym świecie, a zdecydowana większość stosuje się do zasad. Niestety, okazuje się, że są również tacy, którzy nie mają zamiaru stosować się do nowych zasad społecznych. Sporym problemem jest to, że to właśnie ci najbardziej znani powinni dawać przykładom innym korzystając ze swojego posłuchu, jednak niestety nie zawsze tak się dzieje.

Mistrz świata zachował się w sposób, który wyjątkowo oburzył kibiców. Wszystko przez słowa, które opisały podejście gwiazdora do obecnie panującej sytuacji. Pokazał, że sam jest przykładem tego, jak nie należy się zachowywać w tym trudnym okresie dla każdego z nas.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzę
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
Media dotarły do nieznanych szczegółów życia Roberta Lewandowskiego. Klara ma naprawdę niezwykłego ojcaMedia dotarły do nieznanych szczegółów życia Roberta Lewandowskiego. Klara ma naprawdę niezwykłego ojcaCzytaj dalej

Kwarantanna. Mistrz świata nie stosuje restrykcji

Większość gwiazd świata sportu decyduje się na to, by korzystać ze swoich zasięgów w mediach społecznościowych i zachęcać innych do pozostawania w kwarantannie. Niestety, nie każdy znany zawodnik zachowuje się właśnie w ten sposób. Uwagę zwrócił na siebie Rohan Dennis, mistrz świata w kolarstwie, który przebywa w Hiszpanii. Obowiązuje tam zakaz wychodzenia z domu bez powodu.

- Dzień 34. W końcu wyszedłem z domu. COVID-19 może mnie pocałować w d***, tak samo jak kwarantanna - napisał Rohan Dennis w swojej relacji na Instagramie, informując o tym, że złamał kwarantannę i wybiera się w bliżej nieokreślone miejsce.

Marta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzęMarta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzęCzytaj dalej

Kwarantanna. Rohan Dennis oburzył kibiców

Słowa mistrza świata spotkały się z głośną krytyką. Wiele osób pisze, że da się zrozumieć wszelkie chwile trudności w czasie kwarantanny, jednak można sobie mimo wszystko darować tego typu wpisy, zwłaszcza w sytuacji, gdy posiada się tak wielki posłuch i tak wielkie zasięgi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest nadzieja dla turystyki nad Bałtykiem. Właściciele mogą liczyć na jedną rzecz
  2. Skoczyli ze spadochronem z 20 piętra. Nagrali ich sąsiedzi, sprawę bada policja
  3. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"
  4. Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2
  6. Już od jutra nowe zasady w sklepach. Czekają nas zmiany nie tylko w Biedronce czy Lidlu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News