Kylian Mbappe kontuzjowany
Autor Piotr Bernaciak - 26 Sierpnia 2019

Kylian Mbappe poważnie kontuzjowany. Ile może potrwać przerwa najlepszego młodego zawodnika?

Kylian Mbappe ma ogromnego pecha. Dowiedzieliśmy się, że młody napastnik PSG nabawił się urazu w trakcie ostatniego meczu ligowego. Teraz czeka go długa przerwa. Lekarze postawili już diagnozę.

Kylian Mbappe należy do najlepszych zawodników młodego pokolenia. Francuski napastnik cieszy się doskonałą renomą i z pewnością osiagnie wielkie sukcesy, co można powiedzieć już teraz. Jego rozwój delikatnie wstrzymać może jednak uraz, którego zawodnik nabawił się w ostatnim spotkaniu ligowym. Mówi się, że teraz czeka go rehabilitacja, która może potrwać.

Okazuje się, że lekarze zdołali już postawić diagnozę. Nie brzmi ona optymistycznie, bo wiele wskazuje na to, że napastnik będzie musiał odpocząć przez dłuższy czas. Zanosi się na to, że PSG może mieć spory problem w związku z jego urazem.

Rewanż z Rangers bez kibiców Legii? Klub z Glasgow odmawia Polakom sprzedaży biletówRewanż z Rangers bez kibiców Legii? Klub z Glasgow odmawia Polakom sprzedaży biletówCzytaj dalej

Pierwsze wiadomości wskazywały na to, że kontuzja Kyliana Mbappe będzie naprawdę poważna i sprawi, że zawodnik opuści kilka ligowych kolejek. Dopiero teraz dowiedzieliśmy się jednak, jak sytuacja wygląda naprawdę. Okazuje się, że doniesienia potwierdziły się.

Na ten moment wiele wskazuje na to, że napastnik opuścić może nawet cztery tygodnie zmagań. Z tego powodu zabraknie go w meczach ligowych PSG, a także starciach reprezentacji Francji. Kibice niepokoją się, że możemy nie zobaczyć go na boisku również w trakcie pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Taki scenariusz wygląda na bardzo prawdopodobny.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News