La Liga koniec sezonu
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 5 Maja 2020

Z ostatniej chwili. Liga hiszpańska zakończona, poznaliśmy nowego mistrza Hiszpanii. To oficjalne, decyzja klubów piłki ręcznej

La Liga została oficjalnie zakończona. Dziś podjęto decyzję w sprawie podjęcia decyzji i zadecydowania o rozstrzygnięciach związanych z mistrzostwem kraju. Tym samym poznaliśmy nowego mistrza kraju.

La Liga długo dyskutowała na temat tego, jaką decyzję podjąć w kwestii zakończenia sezonu. Wydawałoby się, że wszystkie kluby chcą kontynuować rozgrywki, jednak mimo wszystko kwestia zachowania zdrowia jest najważniejsza i to właśnie tym kierowano się przede wszystkim. Dalsze rozegranie sezonu dla bardzo wielu osób zaczęło stawać się zupełnie bezsensowne.

Ostatecznie podjęto decyzję, że sezon ligi hiszpańskiej zostanie zakończony przedwcześnie. Dzięki temu wiemy już, kto zostanie nowym mistrzem La Liga, co nie musi spodobać się wszystkim kibicom. Mimo wszystko większość fanów uznała, że tego typu wybór jest w zupełności sprawiedliwy w okolicznościach, które mają obecnie miejsce.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Koszmarny wypadek - W aucie kobieta w ciąży i 3-letnie dziecko
Brat Anny Lewandowskiej wygadał się. Złamali jej nos, biła się z mężczyznami, wszystko wyszło na jawBrat Anny Lewandowskiej wygadał się. Złamali jej nos, biła się z mężczyznami, wszystko wyszło na jawCzytaj dalej

La Liga. Znamy nowego mistrza

La Liga w piłce ręcznej wyłoniła dziś nowego mistrza. Zadecydowano dziś, że pierwsze miejsce w tabeli utrzyma FC Barcelona, a więc zespół ze ścisłej europejskiej czołówki. W hiszpańskiej lidze trudno było znaleźć zespół, który prezentował się lepiej. Szczypiorniści Dumy Katalonii wygrali wszystkie ze swoich dotychczasowych dziewiętnastu spotkań ligowych.

Niektórzy kibice wznoszą protesty, bowiem mimo wszystko do rozegrania pozostało jeszcze jedenaście z trzydziestu meczów i wszystko powinno zostać rozegrane w sprawiedliwy sposób, jednak pojawiają się głosy kontrujące, które twierdzą, że dalsza gra jest zwyczajnie bezsensowna i lepiej jest przygotowywać się do kolejnego sezonu, który może uda się rozpocząć nieco wcześniej.

Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedziałRobert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedziałCzytaj dalej

La Liga podjęła decyzję w sprawie mistrza kraju

Co ważne, jest to dziewiąty tytuł mistrzowski z rzędu dla szczypiornistów FC Barcelony. Nieco mniej szczęścia w ostatnich latach ma sekcja piłkarska, jednak mimo wszystko to właśnie Blaugrana jest liderem piłkarskiej La Liga. Niebawem możemy doczekać się także decyzji w sprawie zawodników Quique Setiena.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważny apel szefa WHO. Mówi o rzeczy, która dzieje się w Polsce
  2. Śmiertelny wypadek z udziałem karetki. Kobieta zmarła na miejscu, cztery osoby ranne
  3. Brat Anny Lewandowskiej wygadał się. Złamali jej nos, biła się z mężczyznami, wszystko wyszło na jaw
  4. Słynny piłkarz zawieszony przez Bundesligę. Krzysztof Piątek może mieć ogromne problemy
  5. Cała prawda o uwielbianym gwiazdorze wyszła na jaw. Fani są wściekli, teraz trafi do więzienia
  6. W poprzednim roku pietruszka, teraz inne warzywo. Ceny drastycznie rosną, mamy nowy symbol drożyzny żywności

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News