La Liga Semedo
Instagram - Nelson Semedo
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 18 Grudnia 2019

Gwiazdor Barcelony przeżył prywatny dramat tuż przed Gran Derbi. Pomaga mu policja

La Liga organizuje dziś największy klasyk, jakim jest starcie Barcelony z Realem. Jeden z jego głównych bohaterów ma jednak wielki problem. Od samego rana pomaga mu policja, która została zaangażowana w sprawę.

La Liga cieszy się zainteresowaniem fanów z całego świata właśnie wtedy, gdy ze sobą mierzą się FC Barcelona i Real Madryt. Nie da się ukryć, że rywalizacja tych dwóch zespołów zawsze grzeje kibiców, a samo spotkanie nazywane jest od wielu lat ligowym klasykiem. Niestety, dla niektórych jest to również okazja do wzbogacenia się w najgorszy możliwy sposób.

Jeden ze znanych zawodników występujących w Barcelonie musi mierzyć się z dramatyczną sytuacją. Dziś dowiedzieliśmy się, że jego dom został okradziony, podczas gdy zawodnik przebywał na zgrupowaniu przed spotkaniem z Realem Madryt. Z pewnością musi to być dla niego trudna sytuacja, która niewątpliwie wpłynie na jego mentalność w trakcie dzisijeszego starcia.

Były reprezentant Polski ujawnił, że walczy ze śmiertelną chorobą. Potrzebna jest natychmiastowa pomocByły reprezentant Polski ujawnił, że walczy ze śmiertelną chorobą. Potrzebna jest natychmiastowa pomocCzytaj dalej

La Liga organizuje dziś El Clasico

Nelson Semedo przebywał wraz z innymi piłkarzami Barcelony w hotelu Sofia przed meczem kolejki La Liga. Wówczas jednak dotarły do niego informacje o tym, że jego dom został okradziony. Nie wiadomo, czy na miejscu była jego rodzina, w tym ciężarna żona, ale można spodziewać się, że zawodnik poniósł ogromne szkody. Można mówić o prywatnym dramacie Semedo i jego całej rodziny. Na miejscu wciąż pracuje policja, która pracuje nad wyjaśnieniem sprawy.

Z pewnością najgorsze dla niego jest to, że nie może w tym momencie przebywać z wystraszonymi członkami rodziny, lecz musi brać udział w przygotowaniach do meczu, o którym zapewne chciałby teraz jednak zapomnieć. Trener Ernesto Valverde mimo wszystko zaufał jego umiejętnościom i wystawił go w pierwszym składzie na dzisiejsze spotkanie, które rozpocznie się niebawem.

Gwiazdor La Liga został okradziony

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w lidze hiszpańskiej. W przeszłości złodzieje włamywali się choćby do domu Gerarda Pique, ale również innych zawodników znanych z występów w La Liga. Mimo wszystko nie można mówić o komforcie w tak trudnej dla zawodnika i jego rodziny sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czołowy polski klub ma potężne problemy finansowe. Piłkarze nie dostają pieniędzy
  2. Dziennikarze zgłaszają swój pomysł trenerowi Milanu. Chodzi o Krzysztofa Piątka
  3. Messi nie powinien zdobyć Złotej Piłki? "To niesprawiedliwe, inny piłkarz jest najlepszy na świecie"
  4. Polscy piłkarze zdyskwalifikowani za doping. Mamy listę zawodników
  5. Znany skoczek upadł w trakcie konkursu. Teraz usłyszał najgorszą diagnozę od lekarzy
  6. Nie żyje 26-letni sportowiec, wielokrotny mistrz. Zginął w absurdalnym wypadku podczas treningu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News