Ivan Alejo Cadiz
Mundo Deportivo/Twitter
Autor Aleksy Kiełbasa - 26 Października 2020

Prawdziwy teatr na boiskach La Liga. Piłkarz ledwo starł się z rywalem i opuścił plac gry na noszach (Wideo)

Piłkarze wielokrotnie czują się na boisku jak na deskach teatru. Nie raz dochodziło do sytuacji, gdy przy delikatnym kontakcie z rywalem, jeden z zawodników padał jak rażony piorunem. Podobnie było w trackie spotkania Cadiz z Granadą, gdzie co prawda Roberto Soldado złapał Ivana Alejo za gardło, ale ewidentnie go nie dusił. Jednak by dojść do „siebie”, Alejo potrzebował… noszy.

Boiskowe poczynania piłkarzy, gdy dochodzi do kontaktu z rywalem, niejednokrotnie jednego widza doprowadziły do łez. Choć także z pewnością znajdą się tacy, którym takie zachowania zdecydowanie potępiają.

Jedno jest pewne, piłkarze często lubią zabawić się w teatrzyk. Czasami możemy być światkami, kiedy jeden z zawodników ledwie dotknie drugiego i ten drugi potrzebuje już pomocy medycznej i noszy.

Oczywiście nie potępiamy sytuacji, kiedy interwencja medyczna faktycznie jest potrzebna. Ale ewidentnie widać niekiedy starcia, gdzie piłkarz piłkarzowi praktycznie nic nie zrobił.

Tak było w spotkaniu Cadizu z Granadą, gdzie doszło do komicznego incydentu z udziałem Ivana Alejo i Roberto Soldado.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski czaruje jak za najlepszych lat. Co za bramka w Ekstraklasie, ręce składają się do oklasków (WIDEO)
  2. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję
  3. Kamil Stoch grzmi przed nowym sezonem Pucharu Świata. "Cel uświęca środki", może zostać najlepszym w historii
Ojciec Igi Świątek skomentował spotkanie córki z prezydentem. Opowiada o dziwacznej sytuacjiOjciec Igi Świątek skomentował spotkanie córki z prezydentem. Opowiada o dziwacznej sytuacjiCzytaj dalej

Cadiz grał z Granadą. Ivan Alejo odegrał w nim główną rolę

Mecz Cadizu z Granadą już w pierwszej połowie obfitował w wiele emocji. W 27 minucie kontuzji doznał piłkarz gospodarzy Iza Carcelen, który musiał zostać zmieniony.

W jego miejsce na boisku zameldował się nasz „bohater”, czyli Ivan Alejo. Jednak zanim odegrał on rolę życia, najpierw faktycznie stał się bohaterem, ale to dopiero po przerwie, bowiem po pierwszych 45 minutach jego zespół przegrywał 0:1

Tuż na początku drugiej odsłony, a konkretnie w 48 minucie, Alejo wykorzystał nieporadność swoich kolegów w polu karnym rywala i pewnym uderzeniem pokonał bramkarza Granady, co dało ostatecznie remis jego drużynie.

Mimo wszystko bardziej niż ze wspomnianej bramki, obrońca Cadizu zostanie zapamiętany z komicznego zachowania na niespełna 20 minut przed ostatnim gwizdkiem.

Kim jest żona Jakuba Błaszczykowskiego? Piękna i tajemnicza partnerka piłkarza stroni od blasku fleszy (FOTO)Kim jest żona Jakuba Błaszczykowskiego? Piękna i tajemnicza partnerka piłkarza stroni od blasku fleszy (FOTO)Czytaj dalej

Teatr komediowy wprost z boisk La Liga

W 72 minucie spotkania doszło do słownej sprzeczki między Ivanem Alejo oraz Roberto Soldado. Temu drugiemu jednak puściły w pewnym momencie nerwy i napastnik Granady złapał za gardło obrońcę Cadizu.

Ivan Alejo padł na ziemię jakby rażony piorunem i zwijał się z bólu, aż została mu udzielona pomoc medyczna.

Jednak to nie wszystko. Piłkarz nie był w stanie opuścił boiska o własnych siłach dlatego zorganizowano nawet… nosze.

Absolutnie nie należy negować sytuacji, kiedy zawodnik nie jest w stanie chodzić i potrzebne są nosze, aby znieść piłkarza poza pole gry. Jednak wyraźnie było widać w tej sytuacji, że Alejo oddycha, nie ma problemów ze złapaniem powietrza i raczej spokojnie dałby rade zejść o własnych siłach, zwłaszcza, że szybko powrócił na boisko i dograł mecz do końca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wczorajszy materiał "Wiadomości" TVP przebił wszystko, co telewizja wypuściła do tej pory. Trzeba go zobaczyć na własne oczy
  2. Zmarł prezes Samsunga. Mężczyzna niedawno był hospitalizowany
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Rząd wprowadza zmiany i wysokie kary. Lepiej się na nie przygotować
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News