Laura Lewandowska
facebook.com/robertlewandowski
Autor Mateusz Wysokiński - 6 Maja 2020

Laura Lewandowska przyszła dziś na świat. Ujawniamy znaczenie imienia córeczki Roberta i Anny

Laura Lewandowska przyszła dziś na świat. Córeczka państwa Lewandowskich została przedstawiona miłośnikom piłki nożnej i fanom Lewandowskich przed dumnego tatę, który pokazał dziecko na mediach społecznościowych. Okazuje się, że państwo Lewandowscy nie wybrali imienia dla dziecka przypadkowo. Przed małą Laurą szykuje się wielka przyszłość.

Laura Lewandowska przyszła dzisiaj na świat, czym ze światem podzielił się jej dumny tata. Anna i Robert Lewandowscy nadali swojej córeczce imie, które gwarantuje jej wyjątkowo wspaniałe życie i perspektywiczną przyszłość. Znaczenie imienia małej Lewandowskiej jest doprawdy zadziwiające.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Policja zatrzymała podwarszawskich złodziei Mustangów
  2. Wyciekły zdjęcia dokumentów kierowców zatrzymanych przez warszawską drogówkę
Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem. Znamy płeć i imię (FOTO)Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem. Znamy płeć i imię (FOTO)Czytaj dalej

Laura Lewandowska. Ujawniamy znaczenie imienia córeczki Lewandowskich

Imię Laura jest bardzo starym imieniem pochodzenia włoskiego, chociaż swoje korzenie może mieć już w starożytności. Pierwotnie było traktowane jako zdrobnienie imienia Laurenzia, co oznaczało kobietę pochodzącą z miasta Laurentium. Badacze wskazują także na to, że pochodzenie imienia wzięło się z rośliny - laur.

Imię Laura oznacza osobę o bardzo łagodnych, pokojowych zamiarach, mającą dobry gust i wysublimowane poczucie smaku. Może cieszyć się uznaniem wśród społeczeństwa, które zawsze będzie w niej widzieć osobę otwartą, przyjacielską, pomocną i towarzyską. W życiu zawodowym osoby o imieniu Laura osiągają sukcesy jako artyści. Prywatnie są jednak bardzo rodzinni i opiekuńczy.

Żona Błaszyczkowskiego to jedna z piękniejszych Polek. Zjawiskowa blondynka namieszała w głowie piłkarza (FOTO)Żona Błaszyczkowskiego to jedna z piękniejszych Polek. Zjawiskowa blondynka namieszała w głowie piłkarza (FOTO)Czytaj dalej

Kiedy Laura Lewandowska będzie obchodzić imieniny?

Państwo Lewandowscy nie zadecydowali jeszcze, kiedy ich córeczka będzie obchodzić imieniny, jednak bez wątpienia będzie to któraś z dat: 22 stycznia, 17 czerwca, 18 sierpnia bądź 19 października. Patronką dziewczynki są św. Laura z Kordoby – hiszpańska męczennica z IX wieku, św. Laura Montoya – kolumbijska mistyczka i bł. Laura Vicuña – patronka rozbitych rodzin.

Jak widać, państwo Lewandowscy wybrali wyjątkowo dobre imię dla swojego dziecka. Przed małą Laurą wielka przyszłość, a jej rodzicom wystarczy życzyć teraz wszystkiego najlepszego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W sobotę otwierają kolejne miejsca w Polsce. Wielu Polaków czekało od dawna
  2. Ogromna fala krytyki na szkołę jazdy. Kursantom po miesiącach puściły nerwy
  3. Wyciekły nowe szczegóły na temat transferu Krzysztofa Piątka. Mógł zostać w Serie A. "Rozmowy były bardzo poważne"
  4. Mike Tyson powraca na ring. Zmierzy się z legendarnym bokserem, któremu odgryzł ucho?
  5. Świetna wiadomość dla widzów Polsatu. Wielki sport wraca na ekrany, już w piątek zobaczymy mecz Polaka
  6. TVN ujawnia: Poczta Polska zamówiła 3 mln więcej kart do głosowania, niż jest wyborców. Kuriozalne wytłumaczenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News