Lech Poznań
twitter.com/radiopoznan
Autor Mateusz Wysokiński - 5 Lutego 2020

Kibic upokorzył prezesa polskiego klubu na antenie. Jego mina mówi wszystko (WIDEO)

Lech Poznań chciałby w tym sezonie powalczyć jeszcze o mistrzostwo Polski. Niestety, poznańska drużyna ma duże problemy sportowe, a kadrę Kolejorza opuszcza coraz to większa liczba piłkarzy. Prezes Lecha - Karol Klimczak był gościem w audycji Radia Poznań, w trakcie której kibice mogli zadawać mu pytania. Jeden z kibiców nie wytrzymał i upokorzył zarządcę swojego ukochanego klubu. Mina działacza piłkarskiego została nagrana na kamerę.

Lech Poznań nie może mówić o udanym sezonie. Drużyna z Poznania, która jak co rok zgłasza aspirację, aby walczyć o mistrzostwo Polski, nie umie wygrywać, a klub opuszcza coraz to więcej fundamentów drużyny. Nie da się ukryć, że frustracja kibiców z Wielkopolski jest bardzo duża, o czym przekonał się Karol Klimczak. Prezes Kolejorza był gościem audycji w Radiu Poznań i został zrugany przez jednego z fanów, który powiedział mu wprost, co sądzi o zarządzaniu klubem. Tej wizyty w radiu Klimczak nie zapomni już nigdy.

Lech Poznań zawodzi. Kibicom brakuje cierpliwości

Karol Klimczak nie ma za sobą łatwej i przyjemnej wizyty w Radiu Poznań. Kibice, którzy dodzwonili się na antenę radiostacji, nie szczędzili krytyki działaczowi piłkarskiemu, ale najbardziej dosadny był jeden z miłośników Lecha, który wylał całą swoją frustrację i żal względem prezesury Klimczaka.

- Dobry wieczór, mam jedno pytanie, a w zasadzie to nie jest pytanie, bo cały Poznań czeka na jedno: kiedy poda się pan do dymisji (...)To pan jest twarzą wszystkich naszych porażek, stworzył pan klub-mem... My czekamy na jedno: nie na żadnych piłkarzy, nie na trenerów, tylko na to, kiedy w końcu pan Klimczak przestanie być prezesem Lecha. Bo mamy pana serdecznie dość. Serdecznie, naprawdę - powiedział jeden ze słuchaczy Radia Poznań.

Reprezentacja Polski traci kapitana. Mocne słowa szkoleniowca, Reprezentacja Polski traci kapitana. Mocne słowa szkoleniowca, "Jestem rozczarowany"Czytaj dalej

Klimczak nie wiedział, co zrobić z wyznaniem kibica

Nie da się ukryć, że tak emocjonalne słowa zdziwiły zarówno Klimczaka, jak i dziennikarza, który prowadził audycję. Prezes Lecha był widocznie zszokowany i jedyne, co był w stanie powiedzieć o zarzutach kibica, to stwierdzenie, że miał on prawo do tak mocnej oceny jego prezesury.

- Mocne, ale też trzeba uszanować zdanie kibica, bo ma do niego prawo. Ja podchodzę do tego spokojnie i zapraszam innych kibiców, którzy mają zaufanie, też do mnie - a spotykam takich na co dzień w sklepie czy na ulicy - na ten pierwszy mecz po przerwie zimowej z Rakowem - odparł Klimczak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki dramat napastnika reprezentacji Polski. Nie pojedzie na Euro, kibice nie mogą uwierzyć
  2. Świetne wiadomości z TVP. Znany dziennikarz przejdzie do stacji na Euro 2020
  3. Przerażające doniesienia ze świata sportu. Ofiary gwałtów postanowiły przerwać milczenie
  4. Krzysztof Piątek odmówił Mourinho. Napastnik poszedł za radą żony
  5. Legia Warszawa pozbywa się dwóch piłkarzy. Nie zobaczymy ich na boiskach Ekstraklasy
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News